2 Spécialistes Power BI passionnés par la sécurité des données

Job expired!

Opis firmy

Przyspiesz swoją karierę w SEGULA Technologies, globalnej grupie inżynieryjnej, która dynamicznie się rozwija. Odkryj swoją przyszłość w firmie, gdzie innowacje splatają się z inżynierią, pracując nad rewolucyjnymi projektami takimi jak druk 3D, rzeczywistość rozszerzona, pojazdy autonomiczne i fabryka przyszłości. Dołącz do naszych 10 000 poświęconych i pomysłowych współpracowników, aby wzbogacić swoją karierę zawodową blisko domu lub na arenie międzynarodowej!

Opis stanowiska

Tytuł stanowiska: 2 Specjalistów Power BI pasjonujących się bezpieczeństwem danych

Poszukujemy dwóch specjalistów Power BI do kluczowej misji aż do końca października. Z naciskiem na bezpieczeństwo danych, dołączysz do zespołu, aby integrować i konfigurować różne źródła danych w Power BI, tworząc dynamiczne pulpity nawigacyjne do monitorowania ryzyk bezpieczeństwa.

Odpowiedzialności

  • Ścisła współpraca z wewnętrznymi zespołami w celu zrozumienia potrzeb związanych z bezpieczeństwem danych.
  • Konfigurowanie i integrowanie różnych źródeł danych w Power BI.
  • Tworzenie interaktywnych wizualizacji i pulpitów nawigacyjnych do analiz bezpieczeństwa.
  • Zapewnianie integralności danych przy współpracy z zespołami technicznymi w Power BI.
  • Analizowanie danych w celu wykrywania trendów, anomalii i identyfikowania potencjalnych ryzyk.
  • Dokumentowanie procesów i ustalanie najlepszych praktyk dotyczących utrzymania pulpitów nawigacyjnych Power BI.

Kwalifikacje

  • Potwierdzone doświadczenie w konfiguracji i integracji Power BI, idealnie w obszarze bezpieczeństwa danych.
  • Solidne zrozumienie zasad analityki i przekształcania danych w insighty.
  • Znajomość narzędzi analizy danych takich jak SQL, Python lub R.
  • Umiejętność tworzenia atrakcyjnych i interaktywnych wizualizacji w Power BI.
  • Wyśmienite umiejętności komunikacyjne i efektywna współpraca w zespołach multidyscyplinarnych.
  • Samodzielność i zarządzanie priorytetami w dynamicznym środowisku.

Dodatkowe informacje

Za to stanowisko zostanie oferowane bardzo konkurencyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych.

Jeśli jesteś pasjonatem bezpieczeństwa danych i kompetentnym użytkownikiem Power BI, SEGULA Technologies oferuje Ci unikalną okazję, aby posunąć Twoją karierę do przodu. Aplikuj już teraz!