Wyszukaj według słów kluczowych

Lokalizacja

Kategoria

Pokazuję 1 -10 Z 230 Wakaty

[Hiring] Sponsorship Sales Manager @VAP Group

  • Sales
  • Other places
  • 09/05/2024

Director, Sales Engineering - Remote

  • Sales
  • 08/29/2024

Senior Sales Engineer - Remote

  • Sales

Lead Architect, Salesforce

  • Sales
  • 08/28/2024

[Hiring] Sales Engineer @Fortanix

  • Sales

[Hiring] Sales Agent @Used Conex LLC

  • Sales

[Hiring] Sales Assistant @Used Conex LLC

  • Sales

Czym zajmuje się specjalista ds. sprzedaży?

Specjaliści ds. sprzedaży skupiają się na sprzedaży produktów lub usług firmy. Identyfikujemy leady i edukujemy potencjalnych klientów poprzez rozmowy telefoniczne, prezentacje i szkolenia.

Typowe obowiązki:

  • Identyfikuj potencjalnych klientów: Znajdź potencjalnych klientów poprzez zimne rozmowy telefoniczne, e-maile i spotkania twarzą w twarz.
  • Edukuj potencjalnych klientów: Wyjaśnij klientom cechy produktu i korzyści.
  • Wsparcie klientów: Zapewnij stałą pomoc obecnym klientom.

Pomagają także klientom stacjonarnym, jasno wyjaśniając produkty i opcje finansowania.

Codzienne zadania:

  • Cold Calling: Kontaktowanie się z potencjalnymi klientami w celu wzbudzenia zainteresowania.
  • Prezentacje: Prezentowanie produktów potencjalnym nabywcom.
  • Obserwacja klienta: Zapewnienie satysfakcji klienta po sprzedaży.

Specjaliści ds. sprzedaży często współpracują z inżynierami sprzedaży, aby zapewnić klientom najlepsze rozwiązania. Tworzą pozytywne doświadczenia, które budują długoterminowe relacje z klientami.

Kluczowe projekty:

  • Wprowadzenie produktu na rynek: Wprowadzanie nowych produktów na rynek.
  • Kampanie sprzedażowe: Wykonywanie ukierunkowanych kampanii w celu zwiększenia sprzedaży.

Zarządzając tymi aspektami procesu sprzedaży, pomagamy naszym klientom znaleźć produkty, które najlepiej odpowiadają ich potrzebom, zapewniając płynne i satysfakcjonujące doświadczenie.

Dlaczego warto wybrać karierę w sprzedaży?

Wybór kariery w sprzedaży może być bardzo satysfakcjonujący dla tych, którzy lubią rozwiązywać problemy, interakcję z ludźmi i bycie częścią dynamicznego środowiska. Stanowiska sprzedaży mają fundamentalne znaczenie w niemal każdej branży, w tym w technologii, opiece zdrowotnej, finansach i handlu detalicznym.

Korzyści

Praca w sprzedaży często wiąże się z konkurencyjnymi pakietami wynagrodzeń. Na wielu stanowiskach sprzedażowych oferowane jest wynagrodzenie podstawowe uzupełnione prowizjami lub premiami zależnymi od wyników. Oznacza to, że im ciężej pracujemy, tym więcej możemy zarobić.

Możliwości zawodowe

Kariera w sprzedaży może otworzyć wiele drzwi. Specjaliści ds. sprzedaży mogą zająć lepiej płatne stanowiska, takie jak zarządzanie sprzedażą, zarządzanie klientami lub stanowiska kierownicze. Co więcej, istnieją możliwości specjalizacji w niszach, takich jak oprogramowanie, urządzenia medyczne czy produkty finansowe, co może jeszcze bardziej zwiększyć nasz potencjał zarobkowy i satysfakcję z pracy.

Stanowiska sprzedaży

W obszarze sprzedaży możesz znaleźć różne stanowiska pracy, w tym:

  • Przedstawiciele handlowi : Kontaktowanie się z klientami w celu zrozumienia ich potrzeb i sprzedawanie produktów lub usług, które spełniają te potrzeby.
  • Account Managerowie : Utrzymywanie i wzmacnianie relacji z obecnymi klientami.
  • Menedżerowie ds. rozwoju biznesu : Identyfikowanie i wykorzystywanie nowych możliwości biznesowych.
  • Menedżerowie sprzedaży : Kierowanie i mentorowanie zespołu specjalistów ds. sprzedaży w celu osiągnięcia celów.

Innowacyjne aspekty

Praca w sprzedaży oznacza również, że jesteśmy w czołówce innowacji w branży. Poznajemy najnowsze produkty i technologie oraz śledzimy trendy rynkowe. Ta wiedza nie tylko czyni nas ekspertami w swojej dziedzinie, ale także pozwala nam oferować kreatywne rozwiązania naszym klientom.

Ponadto kariera sprzedawcy doskonali cenne umiejętności, takie jak negocjacje, komunikacja i myślenie strategiczne. Umiejętności te są przydatne nie tylko w sprzedaży, ale można je również przenieść na wiele innych ról zawodowych.

Umiejętności i kwalifikacje

W sprzedaży istotne jest posiadanie odpowiednich umiejętności i kwalifikacji. Umiejętności te nie tylko zwiększają skuteczność, ale także budują silne relacje z klientami. W tym miejscu podkreślamy kluczowe umiejętności potrzebne do osiągnięcia doskonałości w tej dziedzinie.

Umiejętności twarde:

  • Biegłość w oprogramowaniu sprzedażowym: Poznaj oprogramowanie CRM, takie jak Salesforce lub HubSpot, aby zarządzać potencjalnymi klientami i śledzić wyniki sprzedaży.
  • Znajomość produktu: głębokie zrozumienie sprzedawanych produktów lub usług, aby odpowiedzieć na zapytania i zamknąć transakcje.
  • Negocjacje kontraktowe: Umiejętność poruszania się i finalizowania umów na korzystnych warunkach dla obu stron.
  • Analiza danych: Analizowanie danych sprzedażowych w celu identyfikacji trendów i podejmowania świadomych decyzji.
  • Generowanie leadów: Generowanie nowych leadów różnymi metodami, w tym poprzez zimne rozmowy telefoniczne i kampanie e-mailowe.

Umiejętności miękkie:

  • Aktywne słuchanie: Zrozum potrzeby i obawy klientów poprzez uważne słuchanie.
  • Komunikacja werbalna: Jasna i zwięzła komunikacja wyjaśniająca zalety produktu i negocjująca oferty.
  • Organizacja: Efektywne śledzenie wielu klientów, potencjalnych klientów i zadań.
  • Zarządzanie czasem: ustalanie priorytetów zadań w celu zapewnienia terminowych działań następczych i dotrzymania terminów.
  • Myślenie strategiczne: planowanie i realizacja strategii sprzedaży w celu osiągnięcia celów.

Zalecamy skupienie się na rozwijaniu zarówno tych umiejętności twardych, jak i miękkich, aby zwiększyć szanse na zatrudnienie i efektywność na stanowiskach sprzedażowych. Połączenie tych umiejętności może wyróżnić Cię na tle innych kandydatów poszukujących pracy w sprzedaży.

Opanowując te umiejętności, możesz skorzystać z różnych możliwości dostępnych na aijobs.work. Platforma ta zapewnia zasoby, które pomogą Ci rozwijać karierę i zapewnić sobie idealną pracę w sprzedaży, dostosowaną do Twoich mocnych stron i kwalifikacji.

Wynagrodzenie specjalisty ds. sprzedaży

Typowe wynagrodzenia specjalistów ds. sprzedaży mogą się różnić w zależności od lokalizacji, doświadczenia i branży. W Stanach Zjednoczonych średnie wynagrodzenie podstawowe specjalisty ds. sprzedaży wynosi 72 527 dolarów rocznie, a dodatkowa prowizja wynosi około 11 500 dolarów rocznie.

Niektóre stanowiska, np. specjalista ds. sprzedaży w USA, mogą oferować łączne szacunkowe wynagrodzenie w wysokości 81 025 USD rocznie, co obejmuje średnie wynagrodzenie podstawowe w wysokości 64 616 USD.

Na stanowiskach podstawowych, takich jak sprzedawca detaliczny, średnia krajowa pensja w Stanach Zjednoczonych wynosi 43 169 USD rocznie. Oznacza to, że w miarę zdobywania doświadczenia specjalistów ds. sprzedaży ich potencjał zarobkowy znacznie wzrasta.

Dzięki tym możliwościom kariera w sprzedaży jest zarówno satysfakcjonująca finansowo, jak i satysfakcjonująca zawodowo.

Wybór kariery specjalisty ds. sprzedaży oferuje intrygujące połączenie potencjału zarobkowego i rozwoju kariery. Zachęcamy osoby poszukujące pracy do zapoznania się z tą obiecującą dziedziną.

Dlaczego warto wybrać naszą platformę

Nasza platforma ma na celu łączenie specjalistów ds. sprzedaży z najlepszymi ofertami pracy. Oferujemy przyjazny dla użytkownika interfejs, aktualne oferty i spersonalizowane powiadomienia o ofertach pracy, dzięki którym wyszukiwanie ofert pracy będzie skuteczne i dostosowane do indywidualnych potrzeb. Dołącz do społeczności odnoszących sukcesy kandydatów, którzy rozpoczęli i rozwijali swoją karierę dzięki naszym usługom. Zacznij odkrywać nowe możliwości już dziś i znajdź u nas idealną rolę specjalisty ds. sprzedaży.

Rekrutacja?

Zareklamuj swoje oferty pracy milionom użytkowników miesięcznie i przeszukaj 15,8 miliona CV w naszej bazie danych.

Rozpocznij rekrutację już teraz