AI Data Scientist - Full Time- Senior Analyst, Blend360's Core Data Science Team

Dołącz do naszego innowacyjnego zespołu jako starszy naukowiec danych AI w Blend360

Przegląd firmy

W Blend360, wyróżniającej się firmie zajmującej się marketingiem, analityką i technologią, jesteśmy dumni z wdrażania wyższej klasy rozwiązań Data Science, które rozwiązują skomplikowane wyzwania biznesowe. Nasze kompetencje w dziedzinie danych i matematyki stosowanej ustabilizowały naszą pozycję liderów w naszej dziedzinie. Dążąc do doskonałości, nasz zespół odnosi sukcesy w rozwiązywaniu złożonych problemów, wykorzystując solidne metodologie i produkując trwałe, wpływowe wyniki. Jeśli jesteś chętny do angażowania się w pionierskie projekty i doskonalenia się w dynamicznym środowisku, Blend360 czeka na Ciebie.

Opis stanowiska

Jako starszy analityk w naszym rdzennym zespole Data Science będziesz:

  • Współpracować z liderami branży i klientami, aby zrozumieć unikalne problemy biznesowe, konteksty specyficzne oraz zawiłości danych.
  • Projektować skuteczne strategie Data Science, proponując wiele modeli, oceniając ich mocne i słabe strony oraz dopasowując je do oczekiwań interesariuszy i harmonogramów.
  • Uczestniczyć w naszej globalnej grupie Data Science, aby tworzyć rozwiązania napędzane AI w różnych dziedzinach, wykorzystując zaawansowane techniki uczenia maszynowego.
  • Rozwijanie, zarządzanie i optymalizacja potoków danych w różnorodnych infrastrukturach klienta, wykorzystując narzędzia takie jak SQL, Spark i technologie big data oparte na chmurze.
  • Przeprowadzać wszechstronne analizy danych, aby napędzać kluczowe decyzje biznesowe i zwiększyć pozyskiwanie klientów oraz wydajność operacyjną.
  • Wdrażać i utrzymywać modele predykcyjne, stosując zaawansowane algorytmy uczenia maszynowego oraz zapewniając ich integrację z systemami klienta.

Kwalifikacje

Idealny kandydat będzie posiadał:

  • Tytuł magistra w dziedzinie statystyki, matematyki, analizy danych lub pokrewnego pola ilościowego.
  • Ponad trzy lata doświadczenia w profesjonalnym środowisku Data Science, z solidnym portfolio w dziedzinie modelowania predykcyjnego, analizy statystycznej i uczenia maszynowego.
  • Doskonałą znajomość języków programowania Data Science, takich jak Python, R czy SAS, oraz znajomość SQL, Hadoop/Hive i Sparka.
  • Doświadczenie we wprowadzaniu modeli z etapów rozwoju do środowisk produkcyjnych.
  • Głębokie zrozumienie platform chmurowych takich jak AWS, Azure czy Google Cloud oraz narzędzi analitycznych, takich jak Google Analytics lub Adobe Analytics, będą dodatkowym atutem.

Dodatkowe informacje

To pełnoetatowa rola jest kluczowa dla rdzennego zespołu Data Science w Blend360. Oferujemy sponsorowanie wizy dla wyjątkowych kandydatów. Dołączając do nas, znajdziesz się wśród ekspertów z pasją