AI/ML Software Developer

Job expired!

Firma: Steneral Consulting

Lokalizacja: Zdalnie (Reston, VA)

Czas trwania: 6 miesięcy z możliwością zatrudnienia na stałe

Szukamy doświadczonego AI/ML Software Developera, który pasjonuje się sztuczną inteligencją, uczeniem maszynowym i dużymi modelami językowymi. Będziesz odpowiedzialny za projektowanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań z wykorzystaniem najnowszych technologii w celu rozwiązania złożonych problemów.

Kluczowe obowiązki:

  • Rozwój i wdrażanie modeli oraz rozwiązań AI/ML.
  • Współpraca z zespołem ekspertów ds. sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego i przetwarzania języka naturalnego.
  • Wsparcie w procesie projektowania architektury i rozwiązań technicznych.
  • Integracja modeli AI/ML w procesach i procedurach zaplecza korporacyjnego.
  • Implementacja rozwiązań zgodnie z metodologią agile Scrum.

Doświadczenie wymagane:

  • Doświadczenie z dużymi modelami językowymi (LLM)
  • Azure AI/ML, usługi kognitywne/wyszukiwanie
  • Rozwój i integracja modeli ML
  • Python
  • Podstawowa znajomość .NET/.NET core

Preferowane umiejętności:

  • Doświadczenie w inżynierii promptów
  • Silne zaplecze zarówno w .Net, jak i Python
  • Doświadczenie z platformami chmurowymi, takimi jak AWS, Azure czy GCP
  • Znajomość technologii konteneryzacji, takich jak Docker i Kubernetes

Dlaczego warto u nas pracować?

W Steneral Consulting cenimy ciągłe uczenie się i zachęcamy naszych pracowników do pozostawania na bieżąco z rozwojem AI i machine learning. Tworzymy współpracujące środowisko, w którym Twoje wkłady mają znaczący wpływ. Jeśli jesteś samodzielny i masz silne zasady pracy, chcemy, abyś dołączył do naszego zespołu.

Jeden dzień pracy w Steneral Consulting:

  • Interakcja z pracownikami w celu zrozumienia procesów i problemów.
  • Tworzenie wymagań funkcjonalnych na podstawie wywiadów z użytkownikami i przekształcanie ich w wymagania techniczne.
  • Udział w procesie Scrum, aby wdrażać rozwiązania w sposób zwinny.
  • Szacowanie poziomu wysiłku (LOE) dla zadań i dostarczanie codziennych aktualizacji statusu.
  • Współpraca z zespołem analityków, inżynierów BI, inżynierów infrastruktury, specjalistów ds. bezpieczeństwa informacji i innych profesjonalistów IT.

Wymagania techniczne:

  • .NET: Core, Framework (średni poziom zaawansowania)
  • Python: LangChain, Pinecone, OpenAI (średnio zaawansowany-senior)
  • JavaScript: Angular, React, Vue (junior-średni poziom zaawansowania)
  • Bazy danych: SQL, MongoDB, Cosmos (strukturalne i niestrukturalne)
  • Azure: Web Apps, Containers, Storage, OpenAI, Cognitive Services (lub porównywalne AWS/GCP)

Podstawowe kwalifikacje:

  • Ponad 5 lat doświadczenia w rozwiązania