Applied Scientist II, AGI

Dołącz do zespołu AGI - Automations w Amazon jako Applied Scientist II

Czy jesteś gotowy, aby być na czele Sztucznej Inteligencji Ogólnej (AGI)? Zespół AGI - Automations w Amazon poszukuje innowatorów do rozwijania najnowocześniejszych technologii AI, mających na celu automatyzację przepływów pracy i procesów. Ta możliwość pozwala automatyzować zadania dla systemów przeglądarek, programistów i zespołów operacyjnych, jednocześnie budując agentów automatyzacji nowej generacji.

O roli

Jako Applied Scientist II w zespole AGI - Automations, Twoja praca będzie skupiać się na rozwijaniu multimodalnych Wielkich Modeli Językowych (LLM). Modele te są zaprojektowane do obserwacji, modelowania i wyciągania wniosków, umożliwiając automatyzację ręcznych przepływów pracy. Będziesz pracować wspólnie w dynamicznym środowisku scrum, napędzając tworzenie i wdrażanie agentów automatyzacji, które będą miały wpływ na miliony klientów.

Kluczowe obowiązki

  • Projektowanie i rozwijanie nowatorskich multimodalnych LLM-ów w celu budowania agentów automatyzacji.
  • Prowadzenie projektowania rozwiązań naukowych, przeprowadzanie eksperymentów i badanie nowych algorytmów.
  • Implementacja teoretycznych i praktycznych zastosowań we współpracy z zespołem wykwalifikowanych inżynierów.
  • Poprawa doświadczeń klientów poprzez optymalizację algorytmów i innowacyjne rozwiązania automatyzacji.

Jak wygląda dzień

Typowy dzień Applied Science w naszym zespole wiąże się z przesuwaniem granic sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego. Będziesz intensywnie angażować się zarówno w analizę teoretyczną, jak i eksperymentowanie praktyczne, dążąc do przekształcenia ambitnych pomysłów w rzeczywiste aplikacje. Twoja wiedza fachowa poprowadzi nasz zespół w kierunku utrzymania wysokich standardów naukowych i przełomowych postępów w AGI.

Preferowane lokalizacje

  • Boston, MA, USA

Wymagania

Podstawowe kwalifikacje

  • 3+ lat doświadczenia w budowaniu modeli dla aplikacji biznesowych.
  • Doktorat lub tytuł magistra z doświadczeniem 4+ lat w dziedzinie CS, CE, ML lub pokrewnych.
  • Udokumentowane osiągnięcia w postaci patentów lub publikacji na renomowanych konferencjach recenzowanych lub w czasopismach.
  • Biegłość w językach programowania takich jak Java, C++, Python lub podobnych.
  • Doświadczenie z LLM, szczególnie z multimodalnymi LLM.

Preferowane kwalifikacje

  • Specjalizacja w agentach i rozumowaniu z LLM.

Zobowiązanie Amazon do różnorodności

Amazon zobowiązuje się do zapewnienia różnorodnego i inkluzywnego miejsca pracy. Jako pracodawca oferujący równoupr