Konsultant Architekt/Inżynier Danych M/K - Innowacyjne Technologie

  • Full Time
Job expired!

Opis firmy

Posiadając prawie 10 000 współpracowników na całym świecie, pomagamy firmom w przeprowadzce do świata cyfrowego. Projektujemy i realizujemy ich ambicje za pomocą nieskończonych możliwości platform cyfrowych, zmieniając ich kulturę i metody pracy, a także tworząc wartość w ich organizacjach.

Obecni w 18 krajach Europy i na Bliskim Wschodzie, posiadamy 25 lat doświadczenia i stawiamy "Technologię w służbie Człowieka", aby budować bardziej ludzki i zrównoważony świat.

Praca w Devoteam oznacza:

  • pracę obok partnerów takich jak Google, Microsoft, AWS czy Salesforce, których rozwiązania wdrażamy dla naszych klientów.

  • rozwijanie się w międzynarodowej grupie, która wspiera rozwój twojej kariery poprzez dostosowane ścieżki szkoleniowe i certyfikacji.

  • dołączanie do specjalistycznego zespołu, wspomaganego przez bliskiego menedżera, który będzie cię prowadzić w twoich wyborach i ułatwiać wymianę z twoimi rówieśnikami, zarówno podczas wydarzeń technicznych, jak i towarzyskich.

  • rozwijanie się w firmie, która stawia wyzwania swoim zespołom, dążąc do bycia zwinna i ambitna, dostosowując się, aby umożliwić indywidualny i zbiorowy sukces.

Opis stanowiska

Zespół z Lyonu czeka na Ciebie, aby podjąć nowe wyzwania wokół ekosystemu Data.

Razem będziecie wspierać naszych klientów w przekształcaniu ich systemu informacyjnego i wdrażaniu rozwiązań BIG DATA.

Dla naszych klientów, cyfrowa transformacja oznacza głęboką modyfikację procesów biznesowych napędzaną rozwojem nowych technologii. Ta zmiana modelu ma kilka celów: zwiększenie efektywności, optymalizację kosztów oraz tworzenie nowych, innowacyjnych produktów i usług dla klientów.

Nasza oferta danych jest podzielona na dwie odrębne oferty: Oferta Data Foundation, która znajduje się na początku łańcucha danych, oraz oferta Data for Business, która koncentruje się na analizie danych dla biznesu.

Niezależnie od tego, czy jesteś Architektem Danych czy Inżynierem Danych, oferujemy Ci dołączenie do zespołu doświadczonych i wielozadaniowych inżynierów.

Wśród naszych klientów z różnych sektorów (Przemysł, Usługi, Transport, Bankowość, Ubezpieczenia, Energia) i w zależności od Twoich umiejętności, misje, które będziesz musiał przeprowadzić mogą obejmować:

- Projektowanie i implementacja łańcuchów przetwarzania Big Data

- Projektowanie i rozwijanie modułów przetwarzania danych - ETL (transformacja, ekstrakcja, przechowywanie)

- Rozwój API

- Udział w wdrażaniu rozwiązań w podejściu Agile/DevOps

- Wdrażanie rozwiązań automatyzujących

- itp.

Aby sprostać tym różnym wyzwaniom, zaproponujemy Ci działania szkoleniowe, patronaty, certyfikacje na odpowiednie narzędzia oraz regularny system oceny osobistej.

Kwalifikacje

Jako absolwent szkoły inżynierskiej lub posiadacz Mastera 2 ze studiów informatycznych, masz doskonałe umiejętności interpersonalne, silne poczucie usługi i jakości. Lubisz pracować w zespole, i oczywiście, mówisz biegle po angielsku!

Idealnie posiadasz co najmniej dwa lata doświadczenia zawodowego w tej dziedzinie.

Dobrze orientujesz się przynajmniej w SQL, Python i Git, a także czujesz się komfortowo z co najmniej 2 technologiami z poniższej listy:

MongoDB / Snowflake / Databricks / Hadoop / Spark / Scala / Apache / Matillion / Talend / Kafka / SAP / Power BI / Kubernetes / Docker / Cloudera / Cloud (AWS, GCP, Azure)

Chcesz inwestować w ambitne projekty i szybko zdobywać odpowiedzialność i umiejętności.

Aktywność w projektach Open Source byłaby dodatkowym atutem.

Więc nie wahaj się!

Dodatkowe informacje

Grupa Devoteam dąży do równych szans, do promowania swoich współpracowników na zasługi i aktywnie zwalcza wszelkie formy dyskryminacji. Uważamy, że różnorodność przyczynia się do kreatywności, dynamizmu i doskonałości w naszej organizacji. Wszystkie nasze stanowiska są otwarte dla osób z niepełnosprawnościami.