Consultant(e) Big Data - Infrastructure - Toulouse

Job expired!

Firma:

Sopra Steria jest jednym z wiodących dostawców technologii w Europie, zatrudniającym 56 000 pracowników w niemal 30 krajach. Jesteśmy cenieni za nasze doświadczenie w doradztwie, usługach cyfrowych i tworzeniu oprogramowania, wspierając naszych klientów w ich cyfrowej transformacji, co przynosi konkretne i trwałe korzyści. Z rocznymi przychodami w wysokości 5,8 miliarda euro w 2023 roku, łączymy dogłębną wiedzę o sektorach działalności z innowacyjnymi technologiami, jednocześnie stawiając człowieka w centrum naszych działań, aby budować pozytywną przyszłość.

Świat jest taki, jak go kształtujemy

Sopra Steria Infrastructure & Security Services to jednostka biznesowa dedykowana działalnościom związanym z infrastrukturą, chmurą i cyberbezpieczeństwem. Naszych 3000 pracowników wyróżnia elastyczność modelu dostarczania usług, łączącego bliskość klienta dzięki naszym 8 agencjom z zaawansowanymi możliwościami przemysłowymi naszych centrów usług off-shore.

Twoje środowisko pracy:

W ramach filii Infrastructure & Cloud Services, dołączysz do zespołu pracującego dla dużego klienta w inspirującym środowisku, wspieranym przez dynamiczny zespół.

Twoje zadania:

  • Administracja CDP: instalacja i konfiguracja
  • Rozwój i konfiguracja (Shell, Ansible, DevOps)
  • Sporządzanie procedur operacyjnych i aktualizacja dokumentacji technicznej
  • Praca nad migracją HDP do CDP

Co oferujemy:

  • Praca zdalna do 2 dni w tygodniu zależnie od zadań
  • Pakiet benefitów: ubezpieczenie zdrowotne, świadczenia socjalne, bony żywnościowe, system premii, bonusy wakacyjne i za rekomendacje
  • Indywidualne wsparcie mentora
  • Możliwości kariery: ponad 30 kategorii zawodowych i liczne ścieżki rozwoju
  • Dostęp do setek szkoleń poprzez aplikację mobilną Sopra Steria Academy
  • Możliwość zaangażowania w naszą fundację lub współpracę z partnerem „Vendredi”
  • Dołączenie do kolektywu Tech'Me UP (szkolenia, konferencje, badania, itd.)

Twój profil:

Absolwent(ka) szkoły inżynierskiej lub równoważnej, posiadasz znaczne doświadczenie na podobnym stanowisku. Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim i jesteś uznawany(a) za osobę słuchającą, autonomiczną, zorientowaną na usługi i dobrze zorganizowaną.

Niezbędne umiejętności:

  • System operacyjny (Linux/Windows)
  • Shell
  • Hadoop
  • Kerberos
  • Ranger
  • Hive
  • Narzędzia DevOps
  • Spark

Chcesz rozwijać się w dużej, ambitnej firmie będącej liderem w innowacyjnych technologiach? Z przyjemnością Cię poznamy!

Sopra Steria jest pracodawcą włączającym i zaangażowanym. Nasza firma każdego dnia walczy z wszelkimi formami dyskryminacji i promuje środowisko pracy oparte na szacunku. Przywiązujemy wagę do różnorodności i równości, zachęcając do aplikowania osoby wszystkich profilów.