Data Science Manager - Full Time - Manager, Blend360's Core Data Science Team

Opis firmy: Blend360 stoi na czele dziedzin marketingu, analizy i technologii. Specjalizując się w Naukach o Danych, wykorzystujemy zaawansowaną matematykę i strategie danych do rozwiązywania różnorodnych problemów biznesowych. Znani z naszego zaangażowanego zespołu, kultury zorientowanej na rozwiązania i zrównoważonych wyników o wysokim wpływie, zapraszamy pasjonatów rozwiązywania problemów i innowatorów do zostania częścią naszej historii sukcesu.

Dlaczego Blend360?

Z rekordem znajdowania się na liście Inc. 5000 najszybciej rozwijających się firm przez osiem kolejnych lat i wysokim wynikiem World Class NPS, nasz sukces napędzany jest przez nasze zaangażowanie w rozwijanie kariery naszego utalentowanego zespołu. W Blend360 możesz:

  • Współpracować z zespołem pełnym pasji i inteligentnych profesjonalistów zainteresowanych Twoim sukcesem.
  • Dostarczać rozwiązania oparte na danych jako część naszej globalnej grupy Nauk o Danych, wykorzystując najnowocześniejsze metody i narzędzia.
  • Partnerować z prestiżowymi klientami, którzy ufają i cenią nasze usługi najwyższej klasy.
  • Rozwijać się w firmie zobowiązanej do Twojego rozwoju zawodowego.

Kluczowe obowiązki:

Jako Menedżer Działu Nauk o Danych będziesz zajmować się znaczącymi rolami konsultingowymi, wchodząc w bezpośrednią interakcję z klientami i naszymi liderami praktyk w celu:

  • Zrozumienia i analizy problemów biznesowych klientów, specyfiki branżowej i szczegółów danych, aby zidentyfikować ryzyko i ograniczenia.
  • Tłumaczenia wyzwań biznesowych na problemy Nauk o Danych z ustrukturyzowanym podejściem, określając potencjalne zalety i ograniczenia każdego z nich.
  • Wspierania jasnej komunikacji i uzgodnień z klientami w zakresie zakresu projektów, dostaw i harmonogramów.
  • Wykonywania dokładnego czyszczenia danych, integracji i kontroli jakości na zaawansowanych platformach.
  • Realizowania szczegółowej analizy statystycznej, eksploracji danych i rozwijania predykcyjnych modeli lub algorytmów uczenia maszynowego.
  • Tłumaczenia wyników analiz na działania i strategie możliwe do wykorzystania przez naszych klientów.

Kwalifikacje:

Idealny kandydat będzie posiadać:

  • Stopień magistra w relevantnej dziedzinie takiej jak Statystyka, Analiza Danych, Nauki Komputerowe lub Inżynieria.
  • Co najmniej trzy lata doświadczenia zawodowego w dziedzinie Nauk o Danych, w tym wiedzę specjalistyczną w modelowaniu predykcyjnym, uczeniu maszynowym i innych zaawansowanych metodach analitycznych.
  • Biegłość w językach nauk o danych takich jak R, Python lub MATLAB oraz doświadczenie z platformami danych (SQL, Hadoop itp.).
  • Znajomość platform chmurowych