Data Strategy & Advisory Leader

Jesteś pasjonatem danych i chcesz wywierać znaczący wpływ na sektor usług finansowych? Dołącz do Capco, globalnej firmy konsultingowej zajmującej się technologią i biznesem, która dąży do stworzenia integracyjnego środowiska pracy. Tutaj indywidualność jest celebrowana, a różnorodność uznawana za kluczową dla naszego sukcesu. Jesteśmy zaangażowani w rekrutację i rozwijanie zróżnicowanego grona talentów. Jeśli masz jakiekolwiek specjalne wymagania, poinformuj nas na każdym etapie procesu aplikacyjnego, a my z przyjemnością dostosujemy się do Twoich potrzeb.

Capco jest wiodącą firmą konsultingową skoncentrowaną wyłącznie na sektorze usług finansowych. Specjalizujemy się w:

  • Bankowości i płatnościach
  • Rynkach kapitałowych
  • Ubezpieczeniach
  • Zarządzaniu majątkiem i aktywami
  • Energii

Posiadamy głęboką wiedzę na temat usług finansowych, w tym finansów, ryzyka i zgodności, przestępczości finansowej oraz bankowości centralnej. Nasze zaangażowanie w rozwój i pozyskiwanie talentów zapewnia, że zachowujemy naszą zwinność i kulturę przedsiębiorczości.

Poszukujemy dynamicznych Liderów Doradztwa i Strategii Danych, którzy będą napędzać rozbudowę naszej nagradzanej Praktyki Danych. W tej roli będziesz pomagać budować i prowadzić działalność doradczą w zakresie danych, współpracując z utalentowanym zespołem, aby dostarczać wiodące strategie danych dla klientów z sektora usług finansowych najwyższego szczebla. Będziesz odgrywać kluczową rolę w napędzaniu wzrostu biznesu, opracowywaniu propozycji dla klientów oraz identyfikowaniu nowych możliwości.

Obowiązki:

  • Napędzanie transformacji cyfrowej i podejmowania decyzji opartych na danych.
  • Definiowanie i wdrażanie strategii danych.
  • Zwiększanie kompetencji klientów w zakresie danych poprzez strukturalne programy.
  • Projektowanie i wdrażanie ram zarządzania danymi, polityk i procedur.
  • Nadzór nad wdrażaniem i wprowadzeniem nowych narzędzi do zarządzania danymi.

Będziesz również:

  • Identifikować i badać możliwości rozwoju biznesu.
  • Rozwijać relacje z klientami i strategiczne możliwości sprzedaży.
  • Budować sieci rynkowe i zwiększać świadomość rynkową.
  • Wspierać kulturę współpracy i zapewniać mentoring dla zespołu.
  • Zarządzać wieloma projektami i inicjatywami.

Poszukujemy kandydatów, którzy są pasjonatami danych i mają doświadczenie w napędzaniu zmian związanych z danymi, aby pomóc klientom osiągnąć ich cele biznesowe. Aby zakwalifikować się do tej roli, musisz mieć:

  • Ponad 8 lat doświadczenia w konsultingu danych, prawdopodobnie na stanowisku kierowniczym lub dyrektorskim
  • Doświadczenie we współpracy z instytucjami finansowymi w kształtowaniu i operacjonalizowaniu strategii danych
  • Silne umiejętności komunikacyjne, budowania relacji i wpływania na innych
  • Głębokie zrozumienie zasad Strategii Danych, Zarządzania Danymi oraz Analityki Danych
  • Doświadczenie w metodach zarządzania danymi, takich jak DAMA DMBOK, DCAM, CDMC
  • Doświadczenie w definiowaniu i dostarczaniu