Data Strategy & Advisory Leader - Retail Banking

Job expired!

Firma: Capco

Dołączając do Capco, stajesz się częścią organizacji, która dąży do tworzenia inkluzywnego miejsca pracy, gdzie jesteś zachęcany do bycia sobą (#BeYourselfAtWork). Wierzymy, że różnorodność i inkluzja we wszystkich formach są kluczem do naszego sukcesu. Cenimy indywidualność i dążymy do rekrutacji oraz rozwoju talentów z różnych środowisk. Chcemy wiedzieć, co Cię wyróżnia i chętnie dostosujemy się do wszelkich uzasadnionych potrzeb, jakie możesz mieć. Możesz poinformować nas o tych dostosowaniach w odpowiedniej sekcji swojego formularza zgłoszeniowego lub wspomnieć o tym swojemu rekruterowi na każdym etapie.

O Capco

Capco to globalna firma doradcza w zakresie biznesu i technologii, skoncentrowana na sektorze usług finansowych. Naszą misją jest pomaganie klientom w osiąganiu sukcesów w ciągle ewoluującym przemyśle.

Oferujemy:

  • Ekspertyzę w zakresie bankowości i płatności, rynków kapitałowych, ubezpieczeń, zarządzania majątkiem i aktywami oraz energii
  • Dogłębne zrozumienie usług finansowych, w tym finansów, ryzyka i zgodności, przestępczości finansowej, bankowości korowej i innych
  • Niezłomne zaangażowanie w rozwój naszej firmy oraz rekrutację najlepszych talentów
  • Zwinna, elastyczna i przedsiębiorcza kultura

Twoja Rola

Szukamy Dyrektora ds. Strategii Danych i Doradztwa w Bankowości Detalicznej, który będzie liderem naszej uznanej Praktyki Danych w sektorze Bankowości Detalicznej. Idealny kandydat to uznany autorytet w dziedzinie danych bankowości detalicznej, z udokumentowanym doświadczeniem w budowaniu i zarządzaniu działalnością doradczą w zakresie danych bankowości detalicznej. Ta rola daje możliwość kierowania multidyscyplinarnym zespołem praktyków danych, współpracujących w celu dostarczania innowacyjnych strategii i rozwiązań danych dla klientów z najwyższej półki w sektorze bankowości detalicznej oraz szerszym sektorze usług finansowych.

Obowiązki:

  • Rozwój Praktyki Danych w Wielkiej Brytanii we współpracy z zespołem specjalizującym się w bankowości detalicznej
  • Identyfikowanie i realizowanie nowych możliwości rozwoju biznesu
  • Tworzenie i sprzedaż propozycji danych, aby rozwiązywać wyzwania klientów
  • Budowanie i pielęgnowanie sieci rynków i relacji
  • Propagowanie kultury współpracy z naciskiem na rozwój talentów i mentoring
  • Zarządzanie celami wzrostu komercyjnego wraz z dostarczaniem usług dla klientów
  • Kierowanie dużymi, mieszanymi zespołami Capco/klienta w celu osiągania różnorodnych rezultatów

Kluczowe Wyniki:

  • Umożliwienie transformacji cyfrowej i podejmowania decyzji opartych na danych w Bankowości Detalicznej
  • Definiowanie i operacjonalizacja strategii danych bankowości detalicznej
  • Podnoszenie wiedzy klientów na temat danych oraz kultury danych poprzez strukturalne programy
  • Projektowanie i wdrażanie ram zarządzania danymi
  • Wdrażanie i wprowadzanie nowych narzędzi do zarządzania danymi

Twoje Umiejętności i Doświadczenie

Twoją pasją są dane i