Développeur VBA/Power BI H/F

Job expired!

Opis firmy:

Jako lider w walce ze zmianami klimatu, Assystem koncentruje swoje wysiłki na przyspieszeniu globalnej transformacji energetycznej. Z obecnością w 12 krajach i 7500 zaangażowanych ekspertów, nasze projekty obejmują rozwój energetyki jądrowej i odnawialnej, modernizację sieci elektrycznych i wiele więcej. Dołączenie do Assystem to szansa na przyczynienie się do zrównoważonej przyszłości, rozwijając się w firmie, która ceni innowacje i ekspertyzę.

Opis stanowiska:

Twoja przyszła drużyna:

Dołącz do naszego dynamicznego zespołu cyfrowego w Marsylii. Pod kierunkiem Camille, naszego szefa zespołu, będziesz wykorzystywać swoje umiejętności w zakresie VBA i Power BI w otoczeniu inżynierii jądrowej, które jest zarówno wymagające, jak i innowacyjne.

Twoje zadania:

  • Tworzenie, optymalizacja i utrzymanie aplikacji Power BI.
  • Projektowanie i ulepszanie rozwiązań SharePoint.
  • Tworzenie zaawansowanych narzędzi w Excelu i VBA.

To stanowisko jest projektowane tak, aby rozwijać się wraz z Twoimi umiejętnościami i obejmować nowe odpowiedzialności, w tym naukę nowych języków programowania i aktywne uczestnictwo we wszystkich fazach projektów, od projektowania po utrzymanie.

Kwalifikacje:

  • Tytuł magistra informatyki.
  • Znajomość pakietu Office i udowodnione umiejętności programistyczne w Power BI i Excelu.
  • Samodzielność, dokładność w realizacji projektów i doskonała znajomość języka francuskiego.
  • Dobre zdolności interpersonalne i zdolność adaptacji.
  • Znajomość bezpieczeństwa informatycznego, inżynierii systemowej lub VR będzie dodatkowym atutem.
  • Doświadczenie w tworzeniu narzędzi, w tym praktyki.

Korzyści z dołączenia do Assystem:

  • Możliwość pracy nad strategicznymi i aktualnymi projektami w przemyśle jądrowym.
  • Stymulujące środowisko dla rozwoju zawodowego, wspierane przez troskliwy zespół.
  • Mozliwość rozwoju wysoko cenionych umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych.

Zobowiązanie do różnorodności:

Assystem jest zaangażowany w równość szans i różnorodność we wszystkich jej formach. Cenimy wyłącznie kompetencje i zachęcamy do aplikowania wszystkie osoby, zapewniając spersonalizowane wsparcie tym, którzy go potrzebują.

Gotowy/a podjąć wyzwanie? Aplikuj teraz, aby stać się kluczowym członkiem Assystem i rozwijać swoją karierę, jednocześnie dokonując znaczącej różnicy dla globalnej przyszłości energetycznej.