Inżynier ds. Wdrażania Nauki o Danych DevOps

  • Full Time
Job expired!

Opis stanowiska

Inżynier ds. Wdrażania DevOps - Mumbai

REFID178881

Zespół zaawansowanych analiz NielsenIQ rozwija i promuje portfolio globalnych produktów. Wykorzystując niezrównane dane NielsenIQ i globalne platformy, zespół Advanced Analytics generuje rozwiązania, które pozwalają naszym klientom na podejmowanie doskonałych decyzji biznesowych każdego dnia. Współpracujemy z właścicielami produktów i zespołami technologii podstawowych, aby tworzyć skalowalne, nieprzerwanie działające produkty analityczne przy użyciu odpowiednich technik modelowania/ML.

Obowiązki:

  • Zarządzanie codziennymi zadaniami i konserwacją wdrożenia, aby zapewnić płynne działanie procesu wdrażania i narzędzi.
  • Zarządzanie subskrypcjami i zasobami Azure, co obejmuje konfigurację i administrowanie dostępem, strukturą i zasobami w Azure.
  • Projektowanie i utrzymanie narzędzi i systemów wdrożeniowych
  • Zapewnianie dostępności usługi i przestrzeganie SLA
  • Zarządzanie dostarczaniem serwerów wirtualnych Azure
  • Kodowanie infrastruktury i kroków wdrażania za pomocą skryptów
  • Wsparcie dla produkcji
  • Udoskonalanie praktyk zarządzania budową, wdrożeniem i wydawaniam
  • Świadczenie wsparcia technicznego dla środowisk produkcyjnych i niedziałających

Kwalifikacje

  • Od 1 do 3 lat doświadczenia
  • Znajomość usług Azure i ich oferty związane z ML i danymi.
  • Biegłość w Python, PowerShell i Terraform
  • Doświadczenie z zestawami narzędzi i ramami dla ciągłej dostawy, takimi jak Azure DevOps
  • Doświadczenie w zarządzaniu wysoce dostępnymi stronami internetowymi skierowanymi do produkcji
  • Excellent English communication skills

Dodatkowe informacje

  • Ciesz się elastycznym i satysfakcjonującym środowiskiem pracy z platformami do wzajemnego uznania.
  • Odpoczywaj i odnawiaj siły dzięki indywidualnie dostosowanym planom wellness dla siebie i swojej rodziny.
  • Planuj swoją przyszłość z pomocą naszych oferowanych narzędzi dobrobytu finansowego.
  • Utrzymuj aktualność i rozwijaj swoje umiejętności dzięki możliwościom rozwoju kariery.