머신러닝 엔지니어 (쿠팡 플레이)

Job expired!

O Coupang

Coupang istnieje, aby dostarczać radość klientom. Gdy klienci mówią: „Jak żyliśmy bez Coupang?”, wtedy wiemy, że osiągnęliśmy naszą misję. Nasza jedyna obsesja na punkcie ułatwiania zakupów, jedzenia i codziennego życia napędza Coupang do prowadzenia innowacji w wielomiliardowym przemyśle e-commerce. Jako jedna z najszybciej rozwijających się firm e-commerce, Coupang zdobył niezrównaną pozycję i zaufanie klientów na rynku krajowym.

Coupang szczyci się byciem globalną, dużą firmą notowaną na giełdzie, zakorzenioną w kulturze startupowej. To utrzymuje naszą zwinność od czasów założycielskich i napędza nasz rozwój poprzez ciągłe wprowadzanie nowych usług i rozszerzanie działalności. Każdy pracownik Coupang ma możliwość przyjęcia przedsiębiorczości i wprowadzania nowych innowacji i inicjatyw. Nieustraszeni w dążeniu do wyników, to jest w centrum działania Coupang. Dołączając do Coupang, będziesz świadkiem codziennego wzrostu w sobie, swoich kolegach, zespole i całej firmie.

Każdy pracownik w Coupang jest szczerze zaangażowany w naszą misję kształtowania przyszłości handlu. Niestrudzenie rozwiązujemy problemy klientów, kwestionujemy tradycyjne normy i postrzegania oraz przekraczamy osiągalne granice. Jeśli jesteś przyciągany do doświadczenia wysokiej dostępności i najnowocześniejszej technologii w hiperpołączonym świecie, dołącz do Coupang już dziś.

O Coupang Play

Uruchomiony w grudniu 2020 roku, Coupang Play to usługa OTT (over-the-top) Coupang, mająca na celu oferowanie większych korzyści klientom Coupang. Z potężnymi zespołami PE (Product and Engineering) z siedzibą w Seulu, Singapurze i Mountain View, Coupang Play dąży do stworzenia wyróżniającej się platformy rozrywkowej. Poprzez dostarczanie wyjątkowych treści cyfrowych, Coupang Play nieustannie dąży do stania się ukochanym centrum rozrywki cyfrowej.

Coupang Play jest dostępny na urządzeniach mobilnych, tabletach, smart TV i preferowanych przeglądarkach internetowych. Nasza konkurencyjna biblioteka treści zaspokaja różnorodne gusta i grupy wiekowe, w tym dzieci, oferując seriale telewizyjne, filmy, transmisje sportowe i treści edukacyjne. Aby wzbogacić doświadczenia klientów, produkujemy również treści oryginalne.

Jako jedna z najszybciej rozwijających się usług OTT w Korei, Coupang Play na nowo definiuje sposób, w jaki klienci cieszą się rozrywką cyfrową. Jeśli jesteś pasjonatem tworzenia usług zorientowanych na klienta i rozwiązywania skomplikowanych problemów, dołącz do nas w Coupang Play.

Opis Stanowiska

Jako Inżynier Uczenia Maszynowego w Coupang Play, będziesz pracował z ciągle rosnącym katalogiem treści, w tym VOD, transmisjami na żywo i treściami TVOD (transakcyjne wideo na żądanie). Twoje obowiązki obejmują przeszukiwanie obszernych danych odtwarzania, aby zrozumieć zachowanie subskrybentów OTT, oraz tworzenie zadań związanych z danymi, aby umożliwić funkcje uczenia maszynowego. Będziesz budować, trenować i ulepszać nowe lub istniejące modele. Wykorzystując wszystkie dostępne źródła danych, narzędzia uczenia maszynowego i inne platformy techniczne, przyczynisz się do tworzenia ram do rekomendacji treści i personalizacji.

Twoja rola również obejmuje korzystanie z technologii komputerowego widzenia, audycji, modelowania języków oraz generatywnej sztucz