Stażysta Programista - Big Data - Energetyka i Handel Detaliczny - Île-de-France

  • Full Time
Job expired!

Opis Firmy

Sopra Steria, jeden z europejskich liderów technologicznych, uznany za swoje działania w zakresie konsultingu, usług cyfrowych i wydawania oprogramowania, pomaga swoim klientom w przeprowadzaniu cyfrowej transformacji i uzyskiwaniu konkretnych i trwałych korzyści. Firma zapewnia globalne rozwiązania na wyzwania konkurencji dużych firm i organizacji, łącząc dogłębną wiedzę o sektorach i innowacyjne technologie z wyraźnie kolaboracyjnym podejściem.

Sopra Steria stawia ludzi w centrum swoich działań i zobowiązuje się wobec swoich klientów do maksymalnego wykorzystania cyfryzacji na rzecz budowy pozytywnej przyszłości.
Grupa zatrudnia 50 000 pracowników w prawie 30 krajach i w 2022 roku osiągnęła obrót na poziomie 5,1 miliarda euro.

Świat jest taki, jak go kształtujemy

Opis Stanowiska

Twoje przyszłe środowisko pracy:

Nasze zespoły pracują nad projektem związanym z zabezpieczeniem danych osobowych i konsumenckich klientów dużego operatora energetycznego we Francji.

Ten projekt centralizuje wszystkie dane związane z produkcją energii i "osobistymi" informacjami za pośrednictwem aplikacji.

W tym kontekście będziesz pracować nad tą aplikacją referencyjną do odzyskiwania danych, aby mogły być analizowane i sprawdzane zgodnie z zasadami ustalonymi przez RODO.

Twoja rola i misje:

Integrując się ze zgranym i zjednoczonym zespołem, jesteś prowadzony i szkolony przez całą tę przygodę.

Twoje misje wyglądają następująco :

- Współpracujesz z zespołami projektowymi w celu odzyskiwania danych

- Tworzysz zestawy danych, bada je i nadzorujesz

- Opracowujesz poprawki

- Uczestniczysz w codziennych spotkaniach i warsztatach, aby brać pod uwagę User Stories

Technologiczne środowisko: Big Data, Java, Scrum

Korzyści ze stażu:

  • Różnorodność dzięki wykonywanym działaniom (analizy, specyfikacje, prace rozwojowe, testy)
  • Nabycie umiejętności technicznych
  • Nabycie silnych umiejętności w zakresie inteligencji biznesowej
  • Solidne doświadczenie w uznawanej profesjonalnej praktyce

Kwalifikacje

Jako student finalnego roku szkoły inżynierskiej lub uczelni, bądź osoba o równoważnym wykształceniu, szukasz stażu w ramach kończenia studiów. Znasz technologie takie jak BIG DATA lub Java.

Analityczny i syntetyczny umysł, a także umiejętność pracy w zespole, są niezbędne.

Jeśli jesteś ciekawy świata i pełen energii, nie wahaj się doświadczyć tego z nami!

Dodatkowe Informacje

• Możliwość pracy zdalnej do dwóch dni w tygodniu w zależności od Twoich zadań.
• Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych: vouchery do restauracji, dostęp do dofinansowania na aktywność społeczną i kulturalną.
• Kilka setek szkoleń dostępnych w pełnej samodzielności, poprzez aplikację mobilną Sopra Steria Academy
• Możliwość zaangażowania się w naszą fundację lub naszego partnera "Friday".
• Wiele możliwości stałego zatrudnienia może czekać na Ciebie po zakończeniu stażu.