Staż w Dziale Handlowym (Business Intelligence)

  • Full Time
Job expired!

Opis Stanowiska

O tej pozycji

W NIQ dołączysz do czołowej firmy w sektorze Marketingu i Inteligencji Konsumenta, która dostarcza światu najpełniejszą wizję rynku konsumenckiego, obejmującą więcej kanałów i kategorii niż kiedykolwiek wcześniej. Nasze portfolio produktów rozwiązuje skomplikowane problemy dla bardzo innowacyjnych branż, a nasze zespoły ściśle współpracują z klientem, budują solidne relacje i projektują strategie mające na celu zwiększenie ich udziału w rynku, a także naszych dochodów. Dołączając do naszego zespołu, będziesz mógł rosnąć, będziesz wspierany przez silny zespół kierowniczy, będziesz miał dostęp do najnowocześniejszych zasobów i będziesz cieszyć się silną siecią powiązań z największymi gałęziami przemysłu, by zbudować jasną przyszłość!

Szukamy Stażysty, który dołączy do naszego komercyjnego zespołu Sales Generalist (Industry Expert) w NIQ! Jako Stażysta, Twoim głównym celem będzie wsparcie zespołu poprzez różne procesy związane z działaniami w obszarze, a także rozwijanie swoich umiejętności analitycznych poprzez obsługę narzędzi NIQ do instruowania nowych projektów i opracowywania materiałów mających na celu generowanie wartości dla klienta i tworzenie możliwości handlowych.

Tutaj nasi współpracownicy zawsze mogą znaleźć partnerów gotowych dołożyć wszelkich starań, aby pomóc im osiągnąć to, czego szukają!

Obowiązki

  • Zarządzanie procesami handlowymi za pomocą naszej wewnętrznej platformy, od momentu ich stworzenia do zamknięcia oferty, utrzymując ciągłe porozumienie z zespołem handlowym
  • Wsparcie w analizie danych rynkowych i obsługa narzędzi NIQ do instruowania nowych sprzedanych projektów
  • Aktualizacja danych w narzędziach odpowiedzialnych za mapowanie procesu sprzedaży i etapów KPI zespołu
  • Wsparcie w opracowywaniu umów i różnego rodzaju materiałów handlowych

Wymagania

  • Trwał wyższy (Administracja Biznesu, Marketing, Systemy Informacyjne lub pokrewne kursy) - pożądane od 3. roku studiów
  • Średnia znajomość języka angielskiego
  • Znajomość pakietu Office (szczególnie Excel)
  • Jasna i efektywna komunikacja
  • Umiejętność analizy
  • Inicjatywa i ciekawość są niezbędnymi cechami

Dodatkowe informacje

Nasze korzyści

  • Elastyczne środowisko pracy (Hybrydowy Model Pracy)
  • Spersonalizowany rozwój kariery w ramach możliwości NielsenIQ
  • Globalny Program Mentoringowy
  • Kompleksowy i dogłębny program nauczania, z dostępem do różnorodnych szkoleń (biznesowych, technicznych i narzędzi analitycznych, umiejętności miękkich, między innymi) na żądanie rozwoju, jak również dostępem do ekskluzywnych treści w społecznościach NIQ
  • Program Wyróżnień
  • Gympass
  • Voucher na posiłek
  • Udział w zyskach
  • Pomoc medyczna