Młodszy Inżynier ds. Wizji Komputerowej (k/m/x)

  • Full Time
Job expired!

Opis stanowiska

Szukamy Junior Inżyniera ds. Wizji Komputerowej, który dołączy do naszego działu MARS, odpowiedzialnego za rozwijanie projektów dotyczących autonomicznych robotów, wizji komputerowej i sztucznej inteligencji mających na celu ułatwienie procesu inspekcji samochodów. AUTO1 Group to czołowa cyfrowa platforma motoryzacyjna w Europie. Rewolucjonizujemy rynek samochodów używanych dzięki naszym renomowanym markom Autohero, wirkaufendeinauto.de i AUTO1.com

Co oferujemy

  • Współpracowników dążących do doskonałości, korzystających z najnowocześniejszych technologii. Zajrzyj na nasz blog technologiczny: https://auto1.tech
  • Budżet szkoleniowy na Twoje osobiste rozwijanie
  • W naszej kulturze zakorzenione są zdrowe proporcje między pracą a życiem prywatnym oraz praca zdalna, dlatego oferujemy elastyczne opcje pracy z domu
  • Ponad 90 różnych narodowości tworzy prawdziwie międzynarodowe i różnorodne środowisko pracy

Twoje nowe obowiązki

  • Pomoc w utrzymaniu istniejących systemów wizji komputerowej w naszym zespole (zbieranie nowych danych, nadzorowanie procesów anotacji, ponowne szkolenie modeli i ich strojenie)
  • Testowanie nowych architektur i strategii w celu zwiększenia wydajności naszych modeli
  • Proponowanie innowacyjnych podejść do naszych zadań związanych z wizją komputerową
  • Wprowadzanie swoich perspektyw i doświadczeń do naszej zróżnicowanej kultury, zwiększając naszą zbiorową naukę każdego dnia.

Potrzebne umiejętności

  • Posiadasz solidne zrozumienie zasad uczenia głębokiego w zastosowaniach wizji komputerowej (klasyfikacja obrazów, segmentacja obrazów, wykrywanie obiektów)
  • Dysponujesz dogłębną znajomością Pythona
  • Znasz się na ramach wizji komputerowej i głębokiego uczenia, takich jak OpenCV, PyTorch, Tensorflow lub Keras
  • Posługujesz się biegle systemami operacyjnymi Linux
  • Znajomość sprzętu do wizji komputerowej (kamery, optyka, oświetlenie) będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie z trójwymiarową wizją komputerową (chmury punktów, szacowanie głębokości, wielowidokowa rekonstrukcja 3D) przyniesie Ci dodatkowe punkty

Kontakt: Igor Popov

W AUTO1 Group, ceniąc otwartą kulturę, bezpośrednią komunikację i różnorodność. Zapraszamy do aplikacji każdą osobę, bez względu na płeć, pochodzenie etniczne, wyznanie, wiek, tożsamość seksualną, niepełnosprawność czy jakikolwiek inny czynnik niezwiązany z meritum.