Lead Data Specialist - Aerospatial - Toulouse

Job expired!

Opis firmy:

Sopra Steria jest jednym z wiodących graczy w branży technologicznej w Europie, zatrudniającym 56 000 pracowników w blisko 30 krajach. Znana z działalności konsultingowej, usług cyfrowych i tworzenia oprogramowania, nasza firma pomaga klientom w transformacji cyfrowej, osiągając trwałe i konkretne korzyści. W 2023 roku Sopra Steria osiągnęła przychód na poziomie 5,8 miliarda euro.

Naszą misją jest łączenie dogłębnej wiedzy o różnych sektorach z innowacyjnymi technologiami, przy jednoczesnym przyjęciu podejścia opartego na współpracy. Nasze zaangażowanie polega na umieszczaniu człowieka w centrum naszych działań i pomaganiu naszym klientom w maksymalnym wykorzystaniu możliwości cyfryzacji, aby budować pozytywną przyszłość. Dowiedz się więcej o naszych zobowiązaniach.

Twoje przyszłe środowisko pracy:

Dołączysz do działu DATA, dynamicznego i szybko rozwijającego się zespołu w ramach naszego działu Aeroline, który skupia naszych głównych klientów w sektorze lotniczym i kosmicznym. Naszym celem jest rozszerzenie naszej działalności poprzez oferowanie naszych kompetencji na inne rynki i obszary takie jak bankowość, usługi publiczne oraz zdrowie i opieka społeczna. Będziesz kluczowym partnerem, odpowiadającym na potrzeby biznesowe naszych klientów poprzez projekty, które obejmują pełen zakres od definiowania potrzeb po wdrożenie kompletnych rozwiązań.

Twoje zadania:

  • Udział w innowacyjnych projektach danych mających rzeczywisty wpływ na klienta
  • Współpraca nad rozwojem aplikacji Big Data (przyjmowanie danych, tworzenie potoków danych, rozwijanie pulpitów analitycznych, projektowanie modeli predykcyjnych)
  • Rozwiązywanie problemów pełnego stosu technologii
  • Współtworzenie innowacyjnych architektur Cloud
  • Kierowanie zespołem i zapewnienie ciągłego doskonalenia projektu
  • Praca z uznanymi metodologiami takimi jak SAFe, Agile Scrum i DevOps

Twój profil:

  • Biegłość w technologiach i językach programowania związanych z danymi i chmurą, takich jak Python, Hadoop, Spark, Azure, AWS, GCP, a także stosy Java, JavaScript, React
  • Umiejętność pracy zespołowej, dzielenia się wiedzą i tworzenia synergii w zespole
  • Samodzielność, ciekawość i proaktywność
  • Zdolność do swobodnego wyrażania się po angielsku w profesjonalnym środowisku
  • Dyplom z uczelni technicznej lub równoważny, z wieloma doświadczeniami w inżynierii danych, szczególnie w technologiach Palantir

Korzyści z dołączenia do nas:

  • Możliwość pracy zdalnej do 2 dni w tygodniu w zależności od zadań
  • Pakiet świadczeń: ubezpieczenie zdrowotne, CSE, bony żywieniowe, umowa o akcjonariat pracowniczy, premie wakacyjne i za polecenia
  • Indywidualne wsparcie z mentorem
  • Zróżnicowane możliwości rozwoju kariery: ponad 30 rodzin zawodowych
  • Dostęp do setek szkoleń przez aplikację mobilną Sopra Steria Academy
  • Możliwość zaangażowania się w działania naszej fundacji