Nowy Absolwent - Nauki o Danych

  • Full Time
Job expired!

Opis firmy

Blend360 jest wiodącym dostawcą rozwiązań z zakresu nauki o danych, specjalizującym się w pracy w partnerstwie z klientami w celu osiągnięcia znaczących efektów dzięki mocy nauki o danych, technologii AI i swojej załodze. Misją firmy jest napędzanie ambitnych wizji, adresowanie znacznych wyzwań poprzez idealne dostosowanie ludzkiego doświadczenia do sztucznej inteligencji. Blend360 jest pasjonatem odkrywania wzrostu i promowania innowacji, wytyczając ścieżkę do wartości dla swoich klientów poprzez wykorzystanie czołowych talentów i strategii skoncentrowanych na danych. Dzięki płynnej integracji, Blend360 sprawia, że jej klienci wyróżniają się, przyczyniając się do poprawy świata dzięki potencjału nauki o danych, który może zmienić bieg gry.

Opis stanowiska

Jakie będą Twoje obowiązki:

Będziesz uczestniczyć w wewnętrznym szkoleniu z narzędzi, platform technologicznych (Python, R, SQL, Excel), ucząc się i stosując procesy modelowania danych do rzeczywistych projektów klienta, a także doskonaląc swoje umiejętności biznesowe i zastosowanie nauki o danych do problemów biznesowych.

Twoje zainteresowania skupiać się będą na:

  • Podejściach analitycznych
  • Oprogramowaniu technologicznym i platformach
  • Zarządzaniu danymi i analizie
  • Aplikacjach biznesowych i strategiach

Kwalifikacje

  • Magisterium z zakresu analizy, statystyki, informatyki, badań operacyjnych, sztucznej inteligencji, NLP, wizji komputerowej lub innej dyscypliny ilościowej
  • Doświadczenie stażowe w dziedzinie nauki o danych
  • Wytrzymałe umiejętności rozwiązywania problemów poprzez myślenie i analizę ilościową
  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne, zarówno werbalne, jak i pisemne, zdolne do skutecznej komunikacji z klientami i interesariuszami
  • Porządna wiedza biznesowa
  • Sprawność w efektywnej pracy zespołowej w małych i dużych grupach, dostarczaniu rozwiązań dla różnorodnych klientów
  • Zdolność do osiągania sukcesów w dynamicznym, szybko zmieniającym się środowisku

Niezbędne umiejętności techniczne

  • Znajomość Pythona, R, SQL

Drobne detale:

  • Lokalizacja: Columbia, MD lub Denver, CO
  • Data rozpoczęcia: luty/marzec 2024
  • Możliwość sponsorowania wizy
  • Czas trwania: pełen etat
  • Korzyści: opieka zdrowotna, wizyjna, stomatologiczna, plan 401k, ubezpieczenie na życie, korzyści podatkowe związane z dojazdami do pracy, a także wysoce wspierający zespół, który Cię dopinguje!
  • Prosimy NIE APLIKUJ na więcej niż jedno stanowisko dla nowych absolwentów, ponieważ to dyskwalifikuje Cię!

Dodatkowe informacje

W BLEND360 wierzymy, że zróżnicowana siła robocza to mocna siła robocza. Rozumiemy naszą odpowiedzialność i wyjątkową możliwość pozytywnego wpływania na naszą siłę roboczą. Różnorodność była kluczowa w naszej historii, naszym rozwoju i nadal jest głównym czynnikiem naszego sukcesu. Jesteśmy zaangażowani w osiągnięcie równości w naszym miejscu pracy, w naszym zespole i jako rozszerzenie zespołów naszych klientów.

Takie przedsięwzięcie wymaga nieustannego uczenia się i deliberacyjnych działań. Inwestujemy zasoby w celu lepszego zrozumienia i zwiększenia źródeł, selekcji i zatrzymania talentów, które zatrudniamy.