Nowy Absolwent, doktorat - Nauki o Danych

  • Full Time
Job expired!

Opis Firmy

Blend360 to najwyższej klasy dostawca rozwiązań z zakresu nauki o danych, który z pasją pomaga swoim klientom tworzyć znaczący wpływ na ich działalność za pomocą nauki o danych, technologii AI i ludzi. Mając na celu napędzanie śmiałych pomysłów, Blend stawia czoła znaczącym wyzwaniom, doskonale równoważąc ludzki profesjonalizm z sztuczną inteligencją. Firma jest zaangażowana w stymulowanie wzrostu i pielęgnowanie innowacji, przygotowując podłoże do tworzenia wartości dla swoich klientów poprzez wykorzystanie talenty światowej klasy i podejście oparte na danych. Dzięki integracji, Blend360 zapewnia, że jej klienci wyróżniają się na tle innych, poprawiając świat poprzez transformacyjny potencjał nauki o danych.

Opis Stanowiska

Twoje zadania:

Uzyskaj wewnętrzne szkolenie z narzędzi, platform technologicznych (Python, R, SQL, Excel) oraz procesów modelowania, naucz się, jak stosować teorię do rzeczywistych projektów klientów i doskonal umiejętności biznesowe oraz zastosowanie umiejętności Data Science do problemów biznesowych.

Główne obszary:

  • Metody analityczne
  • Programy i platformy technologiczne
  • Zarządzanie i analiza danych
  • Aplikacje i metody biznesowe
  • Przeprowadzanie badań na najwyższym poziomie w dziedzinie AI, NLP lub Computer Vision w celu opracowania innowacyjnych algorytmów i modeli.
  • Systematyczne śledzenie najnowszych osiągnięć w danej dziedzinie i wdrażanie najnowszych badań i metodologii do naszych projektów.
  • Prezentowanie wyników badań i wyników zarówno dla specjalistów, jak i osób nieznających technicznej strony problemu.

Wymagania

  • Doktorat w dziedzinie analizy, statystyki, informatyki, badań operacyjnych, sztucznej inteligencji, NLP, Computer Vision lub innej dyscypliny ilościowej
  • Staż lub wcześniejsze doświadczenie zawodowe w Data Science
  • Umiejętność rozwiązywania problemów poprzez myślenie i analizę ilościową
  • Skuteczne umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej z możliwością komunikowania się z klientami i interesariuszami
  • Wiedza biznesowa
  • Umiejętność efektywnej pracy w małych i dużych zespołach dostarczających rozwiązania dla różnych klientów
  • Zdolność przetrwania w szybkim, dynamicznym środowisku

Wymagane Umiejętności Techniczne

  • Doświadczenie w Pythonie, R, SQL
  • Doświadczenie z popularnymi ramami AI i ML takimi jak TensorFlow, PyTorch, i Keras.

Szczegóły:

  • Lokalizacja: Columbia, MD lub Denver, CO
  • Data rozpoczęcia to luty/marzec 2024
  • Dostępne sponsorowanie wizy
  • Czas trwania: na pełen etat
  • Świadczenia: Opieka zdrowotna, wizyta, stomatologiczna, plan 401k, ubezpieczenie na życie, Świadczenia komunikacyjne przed opodatkowaniem, oraz niesamowicie pomocny zespół, który Cię wspiera!
  • NIE Aplikuj na więcej niż jedno stanowisko, ponieważ opóźni to przetwarzanie Twojej aplikacji!

Dodatkowe Informacje

Zróżnicowana siła robocza to silna siła robocza. Aby zapewnić wzrost Blend360 i naszych klientów, mamy obowiązek i unikalną możliwość pozytywnego wpływania na rynek pracy. Różnorodność odegrała kluczową rolę w naszej historii, naszym wzroście i ciągle ma ogromny wpływ na nasz sukces. Jesteśmy zdeterminowani, aby osiągnąć równość w miejscu pracy, w naszym zespole i jako przedłużenie zespołu naszych klientów.

Nie jest to praca na moment, wymaga ciągłego uczenia się i świadomych działań. Inwestujemy zasoby, aby zrozumieć i zwiększyć źródła, selekcję i zatrzymanie talentów, które zatrudniamy.