Platform Software Developer

W Motorola Solutions nasza misja jest jasna: pomóc ludziom być najlepszymi w najważniejszych momentach poprzez tworzenie bezpieczniejszych środowisk. Osiągamy to dzięki najnowocześniejszym technologiom z zakresu bezpieczeństwa i ochrony.

Specjalizujemy się w urządzeniach komunikacyjnych o krytycznym znaczeniu dla misji, systemach monitoringu wideo zasilanych przez sztuczną inteligencję oraz zintegrowanych centrach dowodzenia. Nasze innowacje umożliwiają agencjom bezpieczeństwa publicznego i przedsiębiorstwom bezproblemową komunikację, zapewniając tym, którzy potrzebują pomocy, szybką i skuteczną odpowiedź.

Nasz zespół Advanced Upgrade Solutions (AUS) składa się z pasjonatów zaangażowanych w modernizację systemów klientów Motoroli. Rozwijamy nową generację serwera ASTRO Upgrade Server - platformę połączoną z chmurą i konteneryzowaną, zaprojektowaną do szybkiej i niezawodnej dostarczania oprogramowania. Dołącz do naszego dynamicznego zespołu, który ceni kreatywność, współpracę i ciągłe doskonalenie na tej ekscytującej nowej drodze.

Jako Platform Software Developer Twoje obowiązki będą obejmować:

  • Opracowywanie nowych funkcji AUS oraz tworzenie pipeline'u deweloperskiego
  • Tworzenie automatycznych testów integracyjnych
  • Dokumentowanie swojej pracy
  • Testowanie i weryfikowanie wyników
  • Ścisła współpraca z różnymi zespołami wewnątrz i poza siedzibą w Krakowie

Pracujemy w SCRUM i oferujemy w pełni elastyczny model hybrydowy.

Idealny kandydat będzie miał:

  • Praktyczną znajomość systemu Linux (preferowany RHEL) z perspektywy użytkownika
  • Doświadczenie w Pythonie i/lub skryptach powłoki Linux (Perl/Bash)
  • Teoretyczne zrozumienie rozwiązań konteneryzowanych i paradygmatów wirtualizacji
  • Studia na kierunku informatyka, telekomunikacja, automatyka, robotyka lub pokrewne
  • Silne umiejętności rozwiązywania problemów i analityczne podejście do problemów
  • Zdolność do szybkiego przyswajania nowych umiejętności i przełączania się między zadaniami i technologiami
  • Biegłość w języku angielskim w celu skutecznej komunikacji

Znajomość poniższych będzie dodatkowym atutem:

  • Doświadczenie z GIT i JIRA
  • Jenkins i/lub pipeline build & integration tests
  • Node.js i/lub Java
  • Protokoły sieciowe i usługi sieciowe

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • Team's Learning Days, Awesome Days, and Patent Days
  • Możliwość uczestnictwa w Hackathonach i projektach Alpha
  • Silną kulturę zespołową
  • Komfortowe warunki pracy z biurami o wysokim standardzie i miejscem parkingowym
  • Aktywności sportowe takie jak Moto liga piłkarska, wakeboarding, snowboarding oraz liga e-gamingowa
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne i stomatologiczne
  • Ubezpieczenie na życie
  • Plan akcji pracowniczych
  • Ulga podatkowa IP
  • Możliwości szkoleń i rozwoju