Power BI Developer

Dołącz do naszego zespołu jako programista Power BI w Blend360

Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego programisty Power BI, który będzie projektować, rozwijać, wspierać i utrzymywać zaawansowane produkty z zakresu business intelligence (BI). Na tym stanowisku szybko będziesz tworzyć i wdrażać aplikacje raportujące, które integrują kluczowe wskaźniki efektywności (KPI) i możliwe do działań wnioski z podstawowych działań różnych kluczowych funkcji biznesowych.

Do głównych obowiązków należy:

  • Zrozumienie wymagań biznesowych i projektowanie procesów zgodnych z logiką biznesową.
  • Regularna komunikacja z interesariuszami biznesu, aby zapewnić, że rozwiązania spełniają potrzeby biznesowe.
  • Projektowanie i kodowanie projektów BI konkretnie w Power BI.
  • Tworzenie wszechstronnych pulpitów nawigacyjnych i źródeł danych wykraczających poza oczekiwania klientów.
  • Bliska współpraca z architektami informacji biznesowej w celu wsparcia strategii danych i zrozumienia przypadków użycia biznesowego.
  • Praca z właścicielami produktów i zespołami interdyscyplinarnymi w środowisku agile.
  • Stosowanie najlepszych praktyk wizualizacji danych i wdrożeń Power BI.
  • Wkład w projektowanie rozwiązań w propozycjach i prezentacjach dla klientów, wraz z obsługą demonstracji i dowodów koncepcji (POC).

Kwalifikacje

Idealny kandydat powinien posiadać:

  • Ponad 6 lat doświadczenia w programowaniu z udowodnioną biegłością w Power BI (certyfikat będzie dużym atutem).
  • Silne zrozumienie SQL i podstawową wiedzę na temat języków programowania takich jak SAQL, SOQL, Python lub R.
  • Umiejętność samodzielnego uczenia się nowych technologii.
  • Inicjatywę i zdolność do samodzielnej pracy z minimalnym nadzorem.
  • Mocne pragnienie bycia na bieżąco z technologiami i standardami branżowymi.
  • Świetne umiejętności prezentacji, z talentem do upraszczania skomplikowanych pomysłów na przekonujące i skuteczne prezentacje.
  • Szybkiego uczenia się z zdolnością do szybkiego rozumienia nowych obszarów funkcjonalnych i technicznych oraz stosowania szczegółowego i krytycznego myślenia do rozwiązań dla klienta.

Jeśli jesteś zmotywowanym rozwiązywaczem problemów i gotowy na podniesienie swoich umiejętności w dziedzinie business intelligence na wyższy poziom, chcielibyśmy o Tobie usłyszeć. Aplikuj już dziś, by stać się częścią Blend360 i pomóc kształtować przyszłość business intelligence!