Senior Analyst - Data Quality

Starszy Analityk - Jakość Danych

Poziom kariery:

D1

Wprowadzenie do roli

Szukamy doświadczonego Lidera Technicznego w Zarządzaniu Jakością Danych, aby dołączył do naszego zespołu w AstraZeneca. Ta kluczowa rola skupia się na zapewnieniu dokładności, spójności i wiarygodności naszych zasobów danych. Pracując blisko właścicieli produktów danych i ekspertów w dziedzinie, zrozumiesz przepływy danych, ustanowisz początkowe kontrole jakości danych i udoskonalisz istniejące narzędzia i procesy. Jeśli masz silne zaplecze techniczne i talent do ciągłego doskonalenia praktyk zarządzania jakością danych, to może być twoja wymarzona rola!

Kluczowe obowiązki

Jako Starszy Analityk, Twoje obowiązki będą obejmować:

  • Ustawianie kontrole jakości danych
  • Współpracę z właścicielami produktów danych
  • Przeprowadzanie rutynowych ocen integralności danych
  • Tworzenie kompleksowych raportów
  • Rozwiązywanie potencjalnych problemów z danymi
  • Monitorowanie przepływów danych
  • Udoskonalanie systemów zarządzania jakością danych
  • Zapewnienie przywództwa technicznego
  • Badanie i ocena dostępnych technik, technologii i oprogramowania

Kluczowe umiejętności i doświadczenie

  • Doświadczenie w analizie danych i rozwiązywaniu problemów w złożonym środowisku
  • Silne zrozumienie zasad jakości danych i zarządzania danymi
  • Biegłość w SQL/Databricks
  • Proaktywne, analityczne i śledcze podejście
  • Biegłość w aplikacjach Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Sposób myślenia zorientowany na klienta
  • Doskonałe umiejętności komunikacji pisemnej i ustnej

Mile widziane umiejętności i doświadczenie

  • Doświadczenie w zakresie marketingu cyfrowego, wielokanałowego i omnichannel
  • Świadomość biznesowa lub znajomość branży farmaceutycznej
  • Doświadczenie w korzystaniu z narzędzi do profilowania i monitorowania jakości danych
  • Doświadczenie w złożonej, globalnej organizacji
  • Doświadczenie we współpracy z partnerami danych
  • Praktyczna znajomość Pythona, SQL/Databricks
  • Znajomość rozwiązań katalogu danych, takich jak Collibra

Dlaczego warto dołączyć do AstraZeneca?

W AstraZeneca wierzymy, że gdy niespodziewane zespoły łączą się, odważne myślenie jest uwalniane, inspirując tworzenie leków zmieniających życie. Praca osobiście pozwala nam łączyć się, pracować wydajnie i kwestionować postrzeganie. Oczekujemy co najmniej trzech dni pracy w biurze w tygodniu, ale równoważymy to z indywidualną elastycznością. Dołącz do nas w naszym unikalnym i ambitnym świecie.

Bądź częścią zespołu, który wspiera dostarczanie leków zmieniających życie, umożliwiając sprawne funkcjonowanie biznesu i wykorzystywanie naszego transformacyjnego podejścia do nauki. Jako część naszego różnorodnego zespołu "Enabling", poczujesz poczucie przynależności i interakcję z różnymi kulturami i perspektywami. Stale dostosow