Senior BI Developer - Contractual

Job expired!

Opis firmy

Metro Global Solution Center (MGSC) to dedykowany partner rozwiązań dla METRO, międzynarodowego hurtownika, którego przychody wynoszą 29,8 miliarda euro. Działając w 31 krajach z 661 sklepami i wspierany przez globalny zespół 93 000 osób, METRO jest liderem na rynku hurtowym. Poprzez swoją działalność w zakresie dystrybucji żywności (FSD), METRO rozszerza swoją obecność o dodatkowe 10 krajów, będąc aktywnym łącznie w 34 krajach.

Lokalizacje MGSC obejmują Pune (Indie), Düsseldorf (Niemcy) i Szczecin (Polska). Oferujemy kompleksowe wsparcie w zakresie IT i operacji biznesowych w 31 krajach, wykorzystując naszą biegłość w ponad 24 językach do przetwarzania ponad 18 000 transakcji dziennie. Naszym zobowiązaniem jest wyznaczanie przyszłych standardów dla orientacji na klienta, transformacji cyfrowej i zrównoważonych modeli biznesowych. Przez ostatnią dekadę nasze biura w Pune i Szczecinie dostarczały usługi i rozwiązania najwyższej jakości, wykorzystując nasze szerokie doświadczenie do tworzenia wartości, zwiększania efektywności i zapewniania satysfakcji klientów.

Strona internetowa: www.metro-gsc.in
Rozmiar firmy: 600-650 pracowników
Siedziba: Pune, Maharashtra, Indie
Typ: Prywatnie utrzymywana

Opis stanowiska

Poszukujemy entuzjastycznego i zaangażowanego indywidualisty, który jest pasjonatem udowadniania swoich zdolności i prowadzenia inicjatyw z pełną odpowiedzialnością. Idealny kandydat to pracownik zespołowy, który potrafi również samodzielnie zarządzać projektami, z silnym pragnieniem zdobycia interdyscyplinarnej wiedzy. Jest to stanowisko kontraktowe dla Starszego Dewelopera BI w METRO/MAKRO.

  • Business Intelligence (BI): Doświadczenie w dostarczaniu projektów w rozwiązaniach BI takich jak MicroStrategy, PowerBI, Google Data Studio (GDS) itp.
  • SAP BW + SAP Analysis for Office: Preferowane doświadczenie w tych narzędziach.
  • Projektowanie makiet i dashboardów służących rozwiązywaniu istotnych problemów biznesowych – zarówno menedżerskich, jak i operacyjnych.
  • Aktywne korzystanie z Microsoft Excel, w tym tworzenie tabel z formułami, pivotami, wykresami i makrami.
  • Doświadczenie w pracy z Microsoft Access.
  • Silne umiejętności komunikacyjne, pozwalające skutecznie wyjaśniać skomplikowane analizy biznesowe i wnioski.
  • Umiejętność strategicznego myślenia, składania wartościowych rekomendacji i weryfikowania projektów rozwiązań.
  • Doświadczenie w mentoringu zespołu młodszych analityków BI.
  • Tytuł licencjata z nauk komputerowych, technologii informacyjnych, nauk o danych lub pokrewnej dziedziny.