Senior Data Scientist - Blend360

Job expired!

Dołącz do Blend360 jako Starszy Naukowiec Danych

Przegląd firmy

W Blend360, wiodącej firmie z dziedziny marketingu, analizy i technologii, wykorzystujemy moc Nauk o Danych do rozwiązywania złożonych problemów biznesowych, zapewniając naszym klientom wyniki najwyższej klasy. Znani z naszego zaangażowanego zespołu, podejścia nastawionego na rozwiązania i zrównoważonych rezultatów o wysokim wpływie, zapraszamy Cię do wniesienia swojej wiedzy eksperckiej w dziedzinie rozwiązywania problemów i analizy do naszego dynamicznego środowiska.

Obowiązki

Jako Starszy Naukowiec Danych w Blend360 będziesz:
  • Współpracować z liderami praktyki i klientami w celu określenia wyzwań biznesowych, zrozumienia kontekstu branżowego oraz identyfikacji ograniczeń i ryzyka związanego z danymi.
  • Projektować rozwiązania z zakresu Nauk o Danych poprzez krytyczną analizę różnych podejść i ocenę ich wad i zalet.
  • Tworzyć szczegółowe plany projektów określające cele, harmonogramy, zarządzanie ryzykiem i strategie kontyngencyjne.
  • Zapewnić jakość danych poprzez testy jakościowe i przekładanie złożonych zestawów danych na dane wejściowe modeli i wyniki zrozumiałe dla człowieka.
  • Używać SQL, Sparka i innych technologii Big Data do zarządzania dużymi, różnorodnymi zbiorami danych zgodnie z celami biznesowymi.
  • Rozwijać narzędzia do wyciągania wniosków, które wpływają na pozyskiwanie klientów, efektywność operacyjną i kluczowe wskaźniki wydajności.
  • Realizować dokładne czyszczenie danych, integrację i analizę w celu napędzania procesów podejmowania decyzji.
  • Zastosować najnowocześniejsze techniki modelowania predykcyjnego i uczenia maszynowego, dokumentując wyniki do prezentacji dla klientów.
  • Przewodnikować klientów w implementacji tych modeli w ich architekturach.

Wymagania

Idealni kandydaci powinni posiadać:
  • Stopień magistra w dziedzinie statystyki, matematyki, analizy danych lub pokrewnej dziedziny.
  • Co najmniej 2 lata profesjonalnego doświadczenia w zaawansowanych rolach związanych z Nauką o Danych. Absolwenci są zachęcani do aplikowania na nasze stanowiska na poziomie początkowym.
  • Mocne umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów, biegłość w SQL, Pythonie i Excelu.
  • Doświadczenie w wdrażaniu modeli uczenia maszynowego od etapów rozwojowych do środowisk produkcyjnych.
  • Skuteczne umiejętności komunikacyjne, z zdolnością zarządzania napiętymi terminami i pracy w przestrzeni współpracy.
  • Znajomość platform chmurowych takich jak AWS, Azure i Google Cloud oraz narzędzi analitycznych takich jak