Sr. Data Scientist, Alexa Personality Fundamentals

Dołącz do naszego zespołu jako Starszy Naukowiec Danych w Dziale Podstaw Osobowości Alexa w Amazon

Jesteś pasjonatem kształtowania przyszłości sztucznej inteligencji? Dział Podstaw Osobowości Alexa w Amazonie jest poświęcony rozwijaniu Alexy w osobowość, która jest godna zaufania, niezawodna, troskliwa, inteligentna i zabawna. Zapraszamy Cię do odegrania kluczowej roli w inżynierii podstawowej osobowości Alexy. Stanowisko jest dostępne w Bellevue, WA, i Seattle, WA.

Podstawowe obowiązki na stanowisku

Jako Starszy Naukowiec Danych w naszym dynamicznym zespole, wykorzystasz swoje rozległe doświadczenie w uczeniu maszynowym i Wielkich Modelach Językowych (LLM), aby zmienić sposób interakcji Alexy na bardziej uroczy. Będziesz ściśle współpracować z inżynierami, zastosowanymi naukowcami, projektantami głosu i zespołami QA, aby wprowadzić do życia śpiewające, żartobliwe i angażujące interakcje. Będziesz na czele naszej eksperymentalnej drogi rozwoju, zarządzać danymi szkoleniowymi i formułować kryteria dla adnotacji. Ponadto, będziesz rozwijał automatyczne benchmarki, aby nieustannie poprawiać unikalne cechy osobowości Alexy.

Podstawowe kwalifikacje

Idealny kandydat powinien posiadać:

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia w językach zapytań danych, takich jak SQL, lub w językach skryptowych, takich jak Python, lub w oprogramowaniu statystycznym/matematycznym, takim jak R, SAS lub Matlab.
  • Minimum 4 lata praktycznego doświadczenia jako naukowiec danych.
  • Udowodnione doświadczenie w modelach statystycznych, na przykład w regresji logistycznej wielomianowej.

Preferowane kwalifikacje

Preferujemy kandydatów, którzy mają również:

  • Ponad 2 lata doświadczenia w narzędziach do wizualizacji danych, takich jak AWS QuickSight, Tableau, lub R Shiny.
  • Doświadczenie w zarządzaniu łańcuchami danych.
  • Poprzednie role lidera lub mentora w zespołach naukowych.

Co oferujemy

Zobowiązanie Amazona do włączenia osób o różnych rasach, płciach, wiekach, religiach, tożsamościach i doświadczeniach napędza nas do przodu każdego dnia. Nasz zakres wynagrodzeń dla tej roli waha się od 127 300 do 247 600 dolarów rocznie, w zależności od lokalizacji i doświadczenia. Oferujemy kompleksowy pakiet korzyści, który obejmuje opiekę zdrowotną, plany emerytalne i ochronę dochodów. Odwiedź naszą stronę z korzyściami dla pracowników, aby dowiedzieć się więcej o naszej kompensacji i korzyściach.

Amazon jest pracodawcą równych szans i cenimy Twoją pasję do odkrywania, wynalazczości, upraszczania i budowania. Zachęcamy os