Specjalista ds. Danych, Produkt Doświadczenia Klienta (Eksperymentowanie i Nauka Decyzji)

  • Full Time

Coupang to jedna z największych i najszybciej rozwijających się platform e-commerce na świecie. Jesteśmy zaangażowani w przekształcanie codziennego życia naszych klientów, pracowników i partnerów. Rozwiązujemy problemy, które nigdy wcześniej nie zostały rozwiązane, dążąc do stworzenia świata, w którym ludzie zastanawiają się: "Jak mogliśmy kiedykolwiek żyć bez Coupang?" Coupang to globalna firma z biurami w Pekinie, Los Angeles, Seattle, Seulu, Szanghaju i Dolinie Krzemowej.

Kluczowe obowiązki:

  • Rozwijać, wdrażać i utrzymywać naukowe standardy decyzji dotyczących produktów
  • Uczestniczyć w badaniach decyzyjnych, w tym oceniać ryzyko versus prędkość, współpracując ściśle z interesariuszami i zespołem Eksperymentacji
  • Pomagać w przeglądach uruchamiania produktów i ustanawianiu skutecznego procesu wprowadzania produktu na rynek w Coupang

Kwalifikacje:

  • Licencjat w dziedzinie ilościowej (statystyka, inżynieria, biznes) lub równoważne doświadczenie
  • 6+ lat doświadczenia łącznie w dziedzinie Produktu i Nauki o Danych
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w dziedzinie nauk o danych produktowych, z udowodnionym doświadczeniem w podejmowaniu decyzji na podstawie danych i pracy z kluczowymi interesariuszami
  • Wykazane biegłość w projektowaniu i analizie eksperymentów (test A/B)
  • Zdolność do zarządzania danymi - SQL, Python lub inny język zapytań

Preferowane:

  • Magisterium w dziedzinie ilościowej (statystyka, inżynieria)
  • Doświadczenie w dziedzinie nauki o danych produktów e-commerce