Systems Development Engineer , Amazon Robotics Business Applications Solutions Engineering

Dołącz do Amazon Robotics jako inżynier ds. rozwoju systemów!

Czy napędza Cię dreszczyk wynalazczości? Czy rozwiązywanie problemów w zespole współpracy to coś, co rozpala Twoje DNA? Jeśli widok wpływu Twoich wysiłków Cię ekscytuje, to jesteś idealnym kandydatem do naszego zespołu w Amazon Robotics. Jesteśmy zespołem pełnym pasji i wielodyscyplinarnym, wykorzystującym najnowocześniejszą robotykę i zaawansowane oprogramowanie do tworzenia rozwiązań na wyzwania, o których nasi klienci jeszcze nie śnili. Tutaj Twoja praca będzie nie tylko miała wpływ - będzie również nagradzająca i zabawna.

Kluczowe obowiązki:

Aktualnie poszukujemy zdolnego i zmotywowanego Inżyniera ds. Rozwoju Systemów, który jest technicznie i funkcjonalnie zorientowany na systemy ERP, zwłaszcza w złożonych środowiskach łańcucha dostaw. To stanowisko pełne energii wymaga zdolności do współpracy w globalnych zespołach i skupia się na wsparciu aplikacji ERP bezpośrednio związanych z sektorami łańcucha dostaw i produkcji.

  • Wyjątkowa biegłość w programowaniu SQL, PLSQL, JSP, Framework OA, oraz skryptach powłoki Unix jest niezbędna.
  • Rozwijaj wytrzymałe i skalowalne rozwiązania techniczne, które podnoszą jakość kodu i wydajność systemu.
  • Ściśle współpracuj z kluczowymi jednostkami, takimi jak Produkcja, Zarządzanie Łańcuchem Dostaw, Finanse, Inżynieria oraz inne działy IT.
  • Prowadź edukacyjne warsztaty techniczne i funkcjonalne, tworząc przepływy procesów i standardowe procedury operacyjne, które informują i kierują naszych klientów.

Dzień z życia w Amazon:

Amazon to nie tylko lider w innowacjach technologicznych, ale także w zapewnianiu włączającego, nagradzającego środowiska pracy. Zatrudniając z różnorodnej puli, oferujemy znaczące korzyści dostosowane do wsparcia Ciebie i Twojej rodziny. Korzyści, różniące się w zależności od lokalizacji i roli, ogólnie obejmują:

  • Krycie Medyczne, Dentystyczne i Okulistyczne
  • Hoje Warunki Urlopu Macierzyńskiego i Rodzicielskiego
  • Płatny Urlop (PTO)
  • Robustny Plan 401(k)

Rekrutujemy w wielu lokalizacjach: Austin, TX; Boston, MA; North Reading, MA; Seattle, WA. Rozpocznij swoją podróż w Amazon w miejscu, które najlepiej Ci odpowiada.

Podstawowe i preferowane kwalifikacje:

Podstawowe kwalifikacje: Powinieneś posiadać solidne doświadczenie w automatyzacji, wdrażaniu i wsparciu infrastruktury, obok umiejętności programowania w nowoczesnych językach takich jak Python, Ruby czy Java.

Preferowane kwalifikacje: Doświadczenie z CI/CD pipelines i solidnymi procesami buildowymi wyróżni Cię.

Zobowiązanie Amazon do różnorodności:

Amazon jest pracodawcą