Analytics Data Programmer, Core

Job expired!

Dlaczego warto dołączyć do Epic?

Kluczem do sukcesu Epic Games są nasi utalentowani i pełni pasji członkowie zespołu. Jesteśmy dumni z kształtowania współpracującego, inkluzyjnego i innowacyjnego środowiska. Czy to rozwijanie nagradzanych gier, czy pionierskie technologie silnika do wizualnie oszałamiających interaktywnych doświadczeń, zawsze przesuwamy granice możliwości.

O roli: Główny Programista Danych Analitycznych

Naszą misją jest oferowanie światowej klasy platformy, która pozwala naszym biznesom wykorzystywać dane, ulepszać, monitorować i wspierać nasze produkty. Zarządzamy systemami pobierania danych, przetwarzania potoków i różnymi magazynami danych, wszystko to działa na skalę petabajtów w chmurze. Wspierając przypadki użycia bliskie rzeczywistości oraz tradycyjne batch processing, jesteśmy na czele innowacji w dziedzinie danych.

Twoja Misja

Jako Główny Programista Danych Analitycznych, będziesz technicznym liderem odpowiedzialnym za projektowanie naszej nowej generacji hurtowni danych. Twoja rola polega na identyfikowaniu potrzeb biznesowych i mostkowaniu luk między producentami danych, konsumentami oraz zespołami platformowymi, aby zapewnić jakość danych i umożliwić tworzenie działań na podstawie wniosków.

Obowiązki:

  • Rozwój procesów i narzędzi w celu poprawy naszych możliwości danych, zapewniając efektywne, powtarzalne i skalowalne odpowiedzi na pytania biznesowe.
  • Kształtowanie planu działań zespołu platformy danych, aby sprostać przyszłym wymaganiom technologicznym.
  • Współpraca z zespołami infrastruktury danych w celu rozwiązania problemów biznesowych za pomocą skutecznych rozwiązań.
  • Zrozumienie wymagań biznesowych z perspektywy analitycznej, współpraca z analitykami danych w celu strukturyzacji danych korzystnych dla użytkowników i systemów bazowych.
  • Wpływanie na zespoły międzyfunkcjonalne, w tym programistów, menedżerów produktów i naukowców danych, w celu identyfikacji i reprezentowania możliwości danych w sensowny sposób.
  • Podnoszenie wydajności zespołu poprzez mentoring, usprawnienia w procesach i rozwój narzędzi.

Kwalifikacje:

  • Udokumentowane doświadczenie w identyfikacji potrzeb dotyczących danych i kształtowaniu strategii danych z partnerami międzyfunkcjonalnymi.
  • Silne zaplecze analityczne z praktycznym doświadczeniem w kształtowaniu modeli danych i hurtowni danych dla efektywności biznesowej.
  • Ekspertyza w budowaniu i optymalizacji ETL i powiązanych technologii (np. SQL, Python, schedulery).
  • Doświadczenie w zarządzaniu hurtowniami danych na skalę petabajtów.
  • Znajomość branży gier jest plusem, ale nie jest wymagana.

Korzyści i wynagrodzenie

Oferujemy kompleksowy pakiet świadczeń obejmujący 100% kosztów dla pracowników i ich zależnych. Obejmuje to dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne, stomatologiczne, wizualne, na wypadek choroby krytycznej, telemedycynę, ubezpieczenie na życie i od NNW, ubezpieczenie na wypadek długotrwałej i krótkotrwałej niezdolności do pracy oraz konkurencyjny plan oszczędności emerytalnych z dopasowaniem przez pracodawcę. Nasz solidny program dobrostanu psychicznego poprzez Modern Health oferuje bezpłatną terapię i coaching dla pracowników i ich zależnych.

Informacje dotyczące transparentności wynagrodzeń