Applied Scientist, AGI - Intelligent Decisions

Zespół Artificial General Intelligence (AGI) w Amazon oferuje ekscytującą możliwość pracy dla Naukowca Stosowanego, specjalizującego się w przetwarzaniu języka naturalnego (NLP) oraz dużych modelach językowych. Dołącz do nas, aby rozwijać konwersacyjne systemy najnowszej generacji, które rewolucjonizują doświadczenia użytkowników milionów klientów Alexy.

Jako Naukowiec Stosowany w zespole AGI będziesz współpracować z doświadczonymi naukowcami i inżynierami oprogramowania w celu wzbogacenia asystentów konwersacyjnych o zaawansowane funkcje. Twoje obowiązki będą obejmować:

  • Tworzenie innowacyjnych rozwiązań dla skomplikowanych problemów.
  • Badanie i wdrażanie nowych algorytmów i modeli.
  • Analiza zachowań klientów i definiowanie metryk, aby uzyskać możliwość działania i poprawić doświadczenie klienta.
  • Komunikowanie wyników i wniosków poprzez raporty, prezentacje i publikacje zewnętrzne.

Jako Naukowiec Stosowany, Twoje obowiązki będą obejmować:

  • Rozszerzenie funkcjonalności asystentów konwersacyjnych o wsparcie dla zewnętrznych narzędzi i źródeł informacji.
  • Rozwój nowych zdolności rozumowania, aby zwiększyć interakcję z użytkownikiem.

Jesteśmy otwarci na zatrudnienie kandydatów, którzy będą pracować z jednej z następujących lokalizacji: Cambridge, GBR | London, GBR

  • Doktorat lub tytuł magistra z doświadczeniem w dziedzinie informatyki (CS), inżynierii komputerowej (CE), uczenia maszynowego (ML) lub pokrewnej dziedzinie.
  • Doświadczenie w zakresie patentów lub publikacji w czołowych recenzowanych konferencjach lub czasopismach.
  • Znajomość języków programowania takich jak Java, C++ lub Python.
  • Doświadczenie w dziedzinach obejmujących algorytmy i struktury danych, analizę składniową, optymalizację numeryczną, eksplorację danych, obliczenia równoległe i rozproszone oraz obliczenia wysokiej wydajności.
  • Doświadczenie w tworzeniu modeli uczenia maszynowego dla zastosowań biznesowych.
  • Doświadczenie w korzystaniu z systemów Unix/Linux.
  • Doświadczenie w profesjonalnym tworzeniu oprogramowania.

Amazon jest pracodawcą oferującym równe szanse. Nasza różnorodna siła robocza jest kluczem do naszego sukcesu. Decyzje rekrutacyjne podejmujemy na podstawie Twoich umiejętności i doświadczenia. Twoja prywatność i bezpieczeństwo danych są dla Amazona priorytetem. Aby uzyskać więcej informacji na temat sposobu zbierania, wykorzystywania i transferu Twoich danych osobowych, zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Nasza kultura inkluzji umożliwia pracownikom Amazon