Automation and AI Strategist (Remote - US)

Job expired!

Nazwa Firmy: MSD

Stanowisko: Strateg Automatyzacji i Sztucznej Inteligencji (zdalnie - USA)

Opis Stanowiska: Nasza firma poszukuje doświadczonego i innowacyjnego Stratega AI i Automatyzacji do naszego zespołu. W tej kluczowej roli będziesz analizować, automatyzować i integrować sztuczną inteligencję (AI) w naszych podstawowych procesach bezpieczeństwa w celu poprawy efektywności, napędzania wzrostu biznesu i zwiększenia produktywności.

Analiza Istniejących Procesów: Przeprowadzanie dokładnych ocen i analiz aktualnych przepływów pracy i systemów w celu zidentyfikowania obszarów do poprawy za pomocą AI i automatyzacji.

Strategia Automatyzacji: Opracowanie kompleksowej strategii i planu automatyzacji procesów w grupach CORE Security. Identyfikowanie możliwości automatyzacji i rekomendowanie najbardziej odpowiednich narzędzi i platform.

Integracja Sztucznej Inteligencji: Współpraca z zespołami międzyfunkcjonalnymi w celu definiowania wymagań i opracowywania rozwiązań opartych na AI, które poprawią podejmowanie decyzji i zmniejszą ręczne wysiłki.

Opracowanie i Wdrożenie Rozwiązań: Praca wspólnie z zespołami IT, naukowcami danych i programistami w celu projektowania, tworzenia i wdrażania rozwiązań automatyzacji i AI. Zapewnienie integracji z istniejącymi systemami przy jednoczesnym przestrzeganiu standardów branżowych i wytycznych dotyczących bezpieczeństwa.

Monitorowanie i Ocena: Ciągłe monitorowanie wydajności i efektywności wdrożonych rozwiązań AI i automatyzacji. Identyfikacja obszarów do poprawy i zapewnienie zgodności z ewoluującymi potrzebami biznesowymi.

Współpraca i Dzielenie się Wiedzą: Angażowanie się z interesariuszami w celu zbierania wymagań, rozwiązywania problemów i ułatwiania wdrażania rozwiązań AI i automatyzacji. Dzielenie się najlepszymi praktykami i przyczynianie się do kultury innowacji i doskonalenia.

Wpływ Operacyjny i Finansowy: Nadzorowanie projektów, które poprawiają wyniki finansowe poprzez zwiększenie efektywności i obniżenie kosztów.

• Tytuł licencjata w dziedzinie informatyki, systemów informatycznych lub pokrewnej (preferowany tytuł magistra lub odpowiednie certyfikaty).

• Minimum 7 lat odpowiedniego doświadczenia.

• Udokumentowana znajomość zarządzania bezpieczeństwem cybernetycznym, skupiająca się na strategii produktów i zarządzaniu zespołami.

• Doświadczenie w analizie, projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań automatyzacji i AI w środowisku korporacyjnym.

• Mocne zrozumienie procesów biznesowych, przepływów pracy i systemów, szczególnie w branży farmaceutycznej.

• Obszerna wiedza na temat technologii automatyzacji i integracji AI/ML.

• Biegłość w językach programowania takich jak Python lub R oraz doświadczenie z narzędziami/platformami do automatyzacji, takimi jak RPA, Machine Learning i NLP.

• Znajomość technik AI, w tym algorytmów uczenia maszynowego, analityki predykcyjnej oraz frameworków do głębokiego uczenia.

• Doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów, strategicznego i analitycznego myślenia.

• Silne umiejętności komunikacyjne i interpersonalne w celu efektywnej współpracy z zespołami międzyfunkcjonalnymi i interesariusz