Specjalista ds. Big Data w Azure

  • Full Time
Job expired!

Opis firmy

Bosch Global Software Technologies Private Limited to w pełni zależna spółka Robert Bosch GmbH, jednego z wiodących na świecie dostawców technologii i usług, oferująca kompleksowe rozwiązania inżynieryjne, IT i biznesowe. Z ponad 22,700 pracownikami, jest to największe centrum rozwoju oprogramowania Bosch poza Niemcami, co oznacza, że jest to technologiczne centrum mocy Bosch w Indiach z globalnym zasięgiem i obecnością w USA, Europie i regionie Azji i Pacyfiku.

Opis stanowiska

Minimum 8+ lat doświadczenia w branży IT.

Minimum 3+ lata doświadczenia w pracy nad inżynierią danych za pomocą Databricks, Synapse, ADF.

Minimum 4 projekty związane z budową i utrzymaniem potoków ETL / ELT dla dużych zbiorów danych, skomplikowanych procesów inżynierii danych i cech

Wymagane umiejętności: Azure Data factory (ADF), Azure Databricks (ADB), Azure Synapse Analytics (SQL DW), Azure Analysis Services (AAS), Azure Data Lake Storage (ADLS), Azure SQL Database (SQL DB), SQL

Doświadczenie z bazami danych NoSQL takimi jak CosmosDB, Cassandra, MongoDB. Doświadczenie w przetwarzaniu danych w czasie rzeczywistym za pomocą Eventhub, IoT Hub, Apache Kafka, Structured Streaming i Stream analytics.

Doświadczenie ze SparkCore, Spark Streaming, PySpark, Hive, Impala, SparkSQL, CosmosDB, Kafka, Azure Data Factory (ADF), Blob, ADLS, EventHub.

Porządną znajomość narzędzi związanych z Azure DevOps i CI/CD, takich jak Jira, Confluence, Bamboo, Bitbucket.

Przełóżone doświadczenie na RDBMS takich jak MSSQL, Oracle, MySQL, Teradata

Kwalifikacje

Kwalifikacje - BE, MS, M.Tech lub MCA

Dodatkowe informacje

  • Dobrze mieć:
    •    Przemysłowe uznane certyfikacje / kursy Blockchain

•    Poprzednie doświadczenie i znajomość tkaniny Hyperledger 2.x i implementacji w skali produkcyjnej

•    Doświadczenie z mikroserwisami, NoSQL, narzędziami kontroli wersji, konstrukcją potoków CI/CD
•    Doświadczenie z dowolnymi platformami chmurowymi - AWS/GCP/Azure

•    Znajomość domeny w zakresie łańcucha dostaw, mobilności, industriej 4.0 będzie dodatkowym atutem.

Dodatkowe informacje - Doświadczenie / Wiedza na temat konteneryzacji - Docker, Kubernetes

Certyfikacje :  BigData, Azure i certyfikacja architekta Azure