Azure Data Engineer (I&D)

Cześć! Jesteśmy CAPGEMINI, firmą TOP EMPLOYER z ponad 360 000 PRACOWNIKÓW na całym świecie, połączonych wspólną pasją: prowadzeniem postępu w kierunku zrównoważonej i włączającej przyszłości dzięki TECHNOLOGII.

W naszej globalnej linii Insights & Data rozwijamy się i chcemy zatrudnić profesjonalistów na stanowisko Azure Data Engineer.

Obowiązki stanowiska

  • Rozbudowa i optymalizacja architektur danych i kanałów.
  • Optymalizacja zbierania i przepływu danych we wszystkich zespołach funkcjonalnych.
  • Rozwój projektów od podstaw we współpracy z zespołem.
  • Udział w projektowaniu architektur i podejmowaniu decyzji w konstruktywnym środowisku.
  • Implementacja projektów w chmurze.
  • Budowanie skalowalnych pipeline’ów wykorzystujących różne technologie.

Wymagania

  • Znajomość i doświadczenie z produktami Azure takimi jak Azure Data Factory i Azure Databricks.
  • Doświadczenie z SQL.
  • Doświadczenie jako Inżynier Danych uczestniczący w całym cyklu: od przygotowania danych poprzez zarządzanie danymi, po wprowadzenie modeli do produkcji i testy jednostkowe.
  • Umiejętności komunikacyjne do współpracy z architektami danych i resztą zespołu.
  • Fluentny poziom języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Proaktywność, odpowiedzialność, dobra organizacja czasu i umiejętność pracy zespołowej.

Mile widziane

  • Doświadczenie z Azure DevOps.
  • Znajomość YAML Pipelines.
  • Doświadczenie z Docker i OpenShift, i/lub PowerBI jako narzędzie do wizualizacji.

W Capgemini cenimy wszystkie aplikacje. Oferujemy szeroki wachlarz szkoleń, zarówno stacjonarnych, jak i online, a także certyfikaty. Nawet jeśli nie spełniasz 100% wymagań, chętnie Cię poznamy!

Co Oferujemy

  • Umowę na czas nieokreślony.
  • Stałe szkolenie i certyfikaty z oficjalnymi partnerami.
  • Dostęp do pracy zdalnej krajowej (80%) i międzynarodowej (FlexAbroad 45 dni).
  • Dostęp do biur z przestrzeniami współpracy w wielofunkcyjnych pomieszczeniach, nastawionych na pracę zespołową i dobrą atmosferę w pracy.
  • Zaangażowanie w różnorodność pod względem wieku, płci, pochodzenia, rodziny, i więcej. Jesteśmy certyfikowani w Dziedzinie Różnorodności i jako firma Etyczna przez więcej niż 11 lat z rzędu!
  • Cenimy elastyczność, równowagę i oferujemy korzyści podatkowe i socjalne, aby zrównoważyć życie osobiste i zawodowe.
  • Pełny katalog środków rozwojowych i równowagi (pomoc rodzinom, ubezpieczenia, bony na posiłki i żłobek, dodatkowe dni wolne, itp.).
  • Dostęp do systemu elastycznego wynagrodzenia.
  • Zniżki i promocje poprzez nasz Klub Capgemini (sport, podróże itp