Computer Vision and Deep Learning Student - Imaging & Sensing Technology Group

Tytuł pracy: Student w zakresie Wizji Komputerowej i Głębokiego Uczenia - Grupa Technologii Obrazowania i Czujników

Firma: Apple

Lokalizacja: Cupertino, CA

Numer roli: 200552289

Data ogłoszenia: 21 maja 2024

Podsumowanie:

Dołącz do innowacyjnej Grupy Technologii Obrazowania i Czujników w Apple jako pełnoetatowy student po zakończeniu studiów. Zanurz się w fascynujący świat wizji komputerowej (CV) i przyczyn się do rozwoju oraz prototypowania nowych funkcji dla przełomowych produktów Apple, wykorzystując zaawansowane techniki głębokiego uczenia.

Jeżeli dobrze czujesz się w środowisku, które promuje kreatywność, pracę zespołową i nowatorskie podejścia do skomplikowanych wyzwań, zachęcamy Cię do złożenia podania na to dynamiczne stanowisko.

Podstawowe kwalifikacje

  • Silne podstawy wiedzy w zakresie nauki o maszynach, głębokiego uczenia, przetwarzania obrazów i wizji komputerowej.
  • Doświadczenie w pracy z wiodącymi frameworkami głębokiego uczenia takimi jak TensorFlow czy PyTorch.
  • Udowodniona biegłość programistyczna w Pythonie; dodatkowe doświadczenie w C++ oraz Metal/CUDA jest korzystne.

Cechy osobiste:

  • Wysoka zdolność analityczna i skrupulatność z silną skłonnością do rozwiązywania problemów.
  • Doskonałe umiejętności komunikacji pisemnej i werbalnej.
  • Umiejętność efektywnej pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole.
  • Pasjonat tworzenia funkcjonalnych i wydajnych prototypów.

Opis roli:

Jako członek naszego oddanego zespołu, Twoje obowiązki będą obejmowały:

  • Rozwój i testowanie innowacyjnych algorytmów w dziedzinie nauki o maszynach, wizji komputerowej i przetwarzania obrazów.

Edukacja i doświadczenie

Kandydaci powinni posiadać tytuł M.Sc. lub Ph.D. w dziedzinie Informatyki lub Inżynierii Elektrycznej, najlepiej ze specjalizacją w Wizji Komputerowej lub pokrewnym obszarze.

Dodatkowe wymagania:

Prosimy dołączyć świadectwo ukończenia studiów podczas aplikowania.

Apple jest zobowiązany do różnorodności i włączenia. Promujemy równouprawnienie w zatrudnieniu i podejmujemy działania afirmatywne, aby zapewnić, że wszyscy kandydaci, w tym mniejszości, kobiety i osoby z niepełnosprawnościami, otrzymają sprawiedliwe i bezstronne rozpatrzenie ofert zatrudnienia.