Data Analyst

Job expired!

Opis firmy
O Sopra Steria
Sopra Steria, główny gracz technologiczny w Europie, jest znana ze swojej ekspertyzy w dziedzinie konsultingu, usług cyfrowych i rozwoju oprogramowania. Firma jest zaangażowana w pomoc swoim klientom w inicjatywach transformacji cyfrowej w celu osiągnięcia wymiernych i trwałych wyników. Poprzez integrację kompleksowych rozwiązań, które łączą głęboką wiedzę branżową z najnowocześniejszymi technologiami w podejściu współpracującym, Sopra Steria zwiększa konkurencyjność dużych firm i organizacji. Z zaangażowaniem na rzecz umieszczania ludzi w centrum swoich działań, Sopra Steria stara się wykorzystać technologię cyfrową, aby wspierać pozytywną przyszłość dla wszystkich. Zatrudniając ponad 50 000 pracowników w prawie 30 krajach, Sopra Steria wygenerowała przychód w wysokości 5,1 mld euro w 2022 roku.

Opis stanowiska
Jako Analityk Danych w Sopra Steria będziesz integralną częścią dużych zespołów programistycznych, wykorzystując swoje doświadczenie w środowisku Agile. Twoją rolą będzie współpraca z interesariuszami biznesowymi, mistrzami SCRUM, projektantami i testerami w zespole SCRUM w celu projektowania, budowania i wdrażania aktywów oprogramowania. Znajomość języka angielskiego jest kluczowa, ponieważ będziesz prowadzić rozmowy z interesariuszami i generować wglądy za pomocą danych, adresując skomplikowane problemy biznesowe z jasnymi narracjami.

Kwalifikacje

Wymagane:
- Stopień licencjata w odpowiedniej dziedzinie
- Znajomość SAS/Base, SAS Enterprise, SAS/Macros, SAS/SQL lub Python
- Doświadczenie z funkcjami SQL Windows

Pożądane:
- Znajomość Snowflake, Teradata
- Doświadczenie z narzędziami do wizualizacji danych, takimi jak Tableau
- Poprzednie doświadczenie w sektorze bankowym będzie dodatkowym atutem

Oczekiwane całkowite doświadczenie: 04-06 lat.

Nasze zaangażowanie w inkluzję

W Sopra Steria nieustannie walczymy ze wszystkimi formami dyskryminacji. Promujemy inkluzyjne i pełne szacunku środowisko pracy, witając kandydatów z różnych ścieżek życia, w tym osoby z niepełnosprawnościami.

Zostań kluczowym graczem w kształtowaniu krajobrazu cyfrowego w Sopra Steria. Czekamy na Twoją aplikację!