Analityk Danych (Systemy Informacji Zarządczej)

  • Full Time
Job expired!

Podsumowanie pracy:

Jako Analityk Danych MIS, będziesz odpowiedzialny za skuteczne gromadzenie, analizowanie i rozpowszechnianie danych i informacji, które wspierają procesy podejmowania decyzji w organizacji. Twoje główne obowiązki będą obejmować utrzymanie systemów danych, generowanie raportów oraz pomoc w interpretacji danych do celów zarządczych i operacyjnych. Pracować będziesz blisko z różnymi działami w celu zebrania, zweryfikowania i zorganizowania danych, jednocześnie gwarantując ich dokładność i bezpieczeństwo.

Opis Stanowiska:

  • Przygotowywanie codziennego rannego statusu ciężarówek.
  • Utrzymywanie i monitorowanie systemu zarządzania danymi w celu organizacji floty według różnych harmonogramów i żądań.
  • Przeglądanie codziennego raportu zwracanego śledzenia.
  • Przygotowywanie tygodniowych i miesięcznych raportów zużycia paliwa.
  • Tworzenie powiadomień o konserwacji ciężarówek.
  • Przygotowywanie miesięcznych raportów wydajności ciężarówek.
  • Obliczanie i analiza czasu obrotu (TAT) dla ciężarówek.
  • Wykonywanie wszelkich innych obowiązków, jakie zostaną przydzielone przez Kierownika Działu.

Wymagania

Licencjat z matematyki, ekonomii, informatyki, zarządzania informacją lub statystyki

Minimum 2 lata doświadczenia w logistyce, zarządzaniu łańcuchem dostaw lub pokrewnym stanowisku będzie atutem.

Umiejętności i kompetencje

  • Udowodniona zdolność do analizy informacji statystycznej.
  • Znajomość wizualizacji danych i umiejętności korzystania z Power BI
  • Uwaga na szczegóły i zobowiązanie do dokładności danych.
  • Znajomość zarządzania danymi i systemów bazodanowych.
  • Świetne umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole.
  • Podstawowa znajomość odpowiednich narzędzi wspomagających i technologii, takich jak MS Excel, SAP, itp.

Benefity

  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne
  • Plan emerytalny
  • Płatne wolne dni
  • Szkolenie i rozwój