Data and Automation Engineer

Job expired!

Stanowisko: Inżynier Danych i Automatyzacji

Nazwa Firmy: Goodside Health

Typ pracy: Pełny etat

Dołącz do Goodside Health, lidera w opiece pediatrycznej, który zmienia sposób podejścia do zdrowia dzieci. Nasi założyciele wyobrazili sobie stworzenie bezpiecznego, przyjaznego miejsca, gdzie rodziny otrzymują opiekę odpowiednią do wieku od pełnych empatii profesjonalistów, dokładnie wtedy, gdy jest to potrzebne. W obliczu ewoluującego krajobrazu opieki zdrowotnej i innowacyjnych technologii, Goodside Health pozostaje wierny naszej misji w likwidowaniu luk w opiece pediatrycznej i służeniu najbardziej narażonym z nas.

Poprzez nasze inicjatywy, takie jak SchoolMed, Urgent Care for Kids oraz Virtual Care for Families, zapewniamy kompleksową opiekę pediatryczną, na którą Ty, Twoja rodzina i Twoja społeczność zasługują.

  • Raportowanie Tableau:
    • Tworzenie, utrzymywanie i optymalizacja tablic i raportów Tableau.
    • Przekładanie wymagań biznesowych na wizualne raporty dostarczające użytecznych wniosków.
    • Zapewnienie integralności i dokładności danych we wszystkich raportach.
  • Zarządzanie Magazynem Danych SQL:
    • Zarządzanie i utrzymanie magazynu danych SQL.
    • Pobieranie, normalizowanie i integracja danych z wielu źródeł.
    • Zapewnienie wydajności, bezpieczeństwa i skalowalności magazynu danych.
  • Zaawansowane Zarządzanie Cyklami Świadczeń i Raportowanie Finansowe:
    • Projektowanie i tworzenie zaawansowanych raportów dotyczących Zarządzania Cyklami Świadczeń (RCM) oraz finansowych.
    • Współpraca z zespołami finansowymi i operacyjnymi w celu zrozumienia potrzeb raportowych i oferowania kompleksowych rozwiązań.
    • Zapewnienie terminowego i dokładnego raportowania danych RCM i finansowych.
  • Narzędzia wewnętrzne i strony internetowe:
    • Tworzenie i utrzymanie wewnętrznych narzędzi i stron internetowych za pomocą platform takich jak Retool.
    • Opracowywanie przyjaznych dla użytkownika interfejsów i zapewnianie płynnej funkcjonalności.
    • Zapewnianie wsparcia i udoskonaleń na podstawie opinii użytkowników.
  • Zadania automatyzacji AI:
    • Badanie i wdrażanie rozwiązań automatyzacji AI.
    • Opracowywanie i wdrażanie zadań sterowanych przez AI na systemach OSX i Windows.
    • Bycie na bieżąco z nowymi technologiami i metodologiami AI w celu zwiększenia efektywności operacyjnej.
    • Tworzenie i utrzymanie narzędzi Selenium i innych narzędzi Python do automatyzacji wprowadzania danych, ekstrakcji i analizy.

Edukacja:

  • Tytuł licencjata w dziedzinie informatyki, nauk o danych, systemów informacyjnych lub pokrewnej dziedziny. Preferowany tytuł magistra.

Doświadczenie:

  • 3 lata doświadczenia w analizie danych, zarządzaniu bazą danych SQL oraz tworzeniu raportów w Tableau preferowane.
  • Udokumentowana znajomo