Inżynier Danych

  • Full Time
Job expired!

Opis firmy

Gwarantujemy, że wiesz, co jesz i nie tylko, że twoje jedzenie i woda są bezpieczne, ale także, że jest bezpieczne dla Bello. Więcej na ten temat później, najpierw omówmy, co oznacza praca w Eurofins Food, Feed & Water Netherlands:

Awans: Aspirujesz do stanowisk kierowniczych lub zarządczych? Idziemy do przodu! Chcesz pracować w Bezpieczeństwie IT w Ameryce lub Hiszpanii? Dlaczego nie! Tworzenie działu IT w ramach innego działu Eurofins? Nie możemy być zbyt ambitni!

Atrakcyjny pakiet: Samochód służbowy lub dodatek na pokrycie kosztów dojazdów, udział w zyskach, budżet na sport, dodatek do pracy zdalnej oraz budżet. Resztę ujawnimy na dole ogłoszenia o pracy.

Kultura: Eurofins jest inne. Myślimy, że inność to dobro. Nie dążymy do biznesu jak zwykle. Zawsze szukamy czegoś lepszego. Jeśli jesteś pasjonatem swojej pracy, skoncentrowany na wynikach i wierzysz, że możesz zmienić świat na bezpieczniejsze miejsce, to znalazłeś swoje miejsce tutaj.

Opis stanowiska

Doskonalisz to, co robimy dzisiaj, tworzysz to, co zrobimy w przyszłym roku i utrzymujesz magazyn danych, który jest przygotowany na nowe rozwinięcia. To brzmi wspaniale, ale trochę niejasno.

W bardziej konkretnych terminach, zarządzasz i optymalizujesz magazyn danych, aby zapewnić jego stabilność i niezawodność, jednocześnie dbając o możliwość jego rozbudowy, kiedy jest to pożądane - na przykład, implementując SI. Na podstawie potrzeb wewnętrznej organizacji, myślisz i planujesz potencjalne rozwiązania.

  • Zgłaszasz, zarządzasz i optymalizujesz przepływy danych i analizy danych
  • Aktywnie szukasz (nowych) możliwości i szans w danych
  • Wykrywasz i analizujesz nieprawidłowości w danych i czyścisz je tam, gdzie jest to konieczne
  • Rozwijasz algorytmy prognostyczne
  • Odblokowujesz (nowe) źródła i ładujesz dane do magazynu danych
  • Zbierasz wymagania, w tym od analityków danych i wewnętrznej organizacji, i przygotowujesz niezbędne zestawy danych

Wymagania pracy

Jesteś zaangażowany w organizację, podejmujesz inicjatywę i potrafisz pracować samodzielnie. Lubisz być na bieżąco z rozwojem rynku i wykazujesz poczucie odpowiedzialności. Masz nastawienie na wyniki, jesteś ambitny, potrafisz jasno i uprzejmie komunikować się. Najlepiej jesteś członkiem zespołu Star Trek, ale chętnie robimy wyjątki ;)

  • Doświadczenie z Microsoft Azure lub podobnym systemem (zobacz Delta lake, Databricks)
  • Posiadasz wiedzę na temat Power BI, więc rozumiesz, jak na to reagować
  • Lubisz pracować w sposób zwinny
  • Masz pewną wiedzę na temat języków baz danych, takich jak Python
  • Masz doświadczenie w tworzeniu i utrzymaniu magazynu danych

Dodatkowe informacje

W Eurofins ważne jest dla nas, abyś w pełni wykorzystywał swoje możliwości. Jesteśmy za to, oferując różne programy talentów i zapewniając wsparcie dla Twojego rozwoju zawodowego i osobistego. Oczywiście, nagradzamy sukcesy i wysiłki.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Udział w zyskach
  • Samochód służbowy lub dodatek na pokrycie kosztów dojazdów

Ale także:

  • Zniżka na ubezpieczenie zdrowotne
  • Zniżka w wysokości 15 euro miesięcznie na aktywność sportową
  • Możliwości awansu krajowego i międzynarodowego
  • Wolne dni w dni świąteczne, które są dla ciebie ważne
  • Umowa na 12 miesięcy z możliwością zawarcia umowy na czas nieokreślony (32 - 40 godzin)
  • Ekstra dzień wolny co pół roku, jeśli nie byłeś chory
  • 25 dni na wakacje i możliwość zakupu nieograniczonej dodatkowej liczby dni na urlop
  • Roczna inwestycja w Twój rozwój zawodowy i osobisty
  • Praca zdalna z dodatkiem do pracy zdalnej i budżetem na pracę zdalną wynoszącym 400 euro
  • Świetny plan emerytalny, który pozwala ci pracować mniej bez utraty kumulacji emerytalnej
  • Indywidualny budżet wyboru: wolność wypłacania wynagrodzenia wakacyjnego, udziału w zyskach i 5 dni urlopu ustawowego, w który sposób najlepiej ci pasuje lub wykorzystania go na korzyści podatkowe

Jeśli nie do końca odnajdujesz się w tym ogłoszeniu, ale uważasz, że Eurofins i ty pasujecie do siebie? Daj nam znać! Zawsze jesteśmy otwarci na talenty i dobre pomysły.

Przekonany? Super! Po prostu aplikuj za pomocą przycisku "Zainteresowany". Przejrzymy twoje zgłoszenie i odpowiemy w ciągu 5 dni roboczych.