Data Engineer III

Dołącz do naszego innowacyjnego zespołu jako Inżynier Danych III w Sierra Nevada Corporation

W Sierra Nevada Corporation (SNC) poszukujemy pasjonata i specjalisty zwracającego uwagę na szczegóły, który specjalizuje się w architekturze danych i ich zarządzaniu. Jeśli masz zmysł do projektowania solidnych strategii danych i chcesz odegrać kluczową rolę w kształtowaniu kierunku naszej firmy, zapraszamy do aplikowania na stanowisko Inżyniera Danych III.

O roli

Jako Inżynier Danych III będziesz kluczowy w projektowaniu, dokumentowaniu i utrzymaniu architektury danych w celu ich zgodności z naszymi wdrożeniami systemowymi. Ta rola jest kluczowa dla identyfikacji usprawnień w jakości danych i egzekwowania rygorystycznego zarządzania danymi w naszym portfolio. Będziesz współpracować ściśle z wewnętrznymi klientami, aby zrozumieć ich potrzeby i dostarczać strategiczne wejście na temat rozwiązań danych dla różnych projektów.

W tej dynamicznej roli będziesz również przyczyniać się do strategii danych i nadzorować zadania związane z danymi w inicjatywach AI oraz innych projektach przedsiębiorstwa. Twoje wysiłki wesprą modelowanie architektoniczne dla efektywnego podejmowania decyzji i ulepszeń systemowych, zapewniając wysokie standardy zarządzania i stewardowania danymi.

Kluczowe obowiązki

  • Współpraca ze stronami interesu w celu projektowania modeli danych, które spełniają zarówno wymagania funkcjonalne, jak i niefunkcjonalne.
  • Tworzenie i utrzymanie kompleksowych słowników danych, linii życia danych i artefaktów metadanych.
  • Dokumentowanie i doskonalenie istniejących procesów ETL w celu zwiększenia integracji danych i efektywności.
  • Wsparcie i przywództwo w strategii danych dla projektów napędzanych przez AI, skupiając się na czystości i dokładności danych.
  • Projektowanie i zarządzanie RPA dla efektywnego pozyskiwania danych w celu poprawy QA i dokładności testów systemowych.
  • Praca wraz z analitykami biznesowymi w celu przekładania potrzeb biznesowych na szczegółowe wymagania dotyczące danych.

Co przyniesiesz

  • Licencjat w dziedzinie pokrewnej z co najmniej 6-letnim doświadczeniem.
  • Głęboka wiedza i doświadczenie w SQL oraz doświadczenie z relacyjnymi bazami danych i zapytaniami do danych.
  • Doświadczenie z usługami AWS takimi jak S3, Redshift i Glue oraz tworzenie potoków danych.
  • Znajomość programowania w Pythonie i innych skryptowych językach obiektowych.

Preferowane kwalifikacje

  • Zaawansowane doświadczenie w bezpieczeństwie AWS i usługach w chmurze.
  • Doświadczenie z rozwiązaniami Master Data Management (MDM).

Co oferujemy

SNC oferuje kompleksowy pakiet korzyści, który obejmuje ubezpieczenie zdrowotne, dent