Data Engineer (Visualization Specialist)

Job expired!

Dołącz do Capco jako Inżynier Danych

W Capco, wiodącej globalnej firmie doradczej specjalizującej się w branży usług finansowych, łączymy innowacyjne myślenie z głęboką wiedzą branżową, aby oferować wysokiej jakości usługi konsultingowe, integrację technologii i usługi zarządzane. Nasze strategiczne rozwiązania w bankowości, rynkach kapitałowych, zarządzaniu majątkiem i aktywami, finansach, ryzyku i zgodności oraz technologii pomagają napędzać postęp w sektorze finansowym.

Korzyści z kariery w Capco:

Dołączając do Capco, możesz cieszyć się bogactwem korzyści wspierających zarówno Twój rozwój zawodowy, jak i dobrostan osobisty. Nasi pracownicy otrzymują:

  • Wszechstronne szkolenia techniczne, rozwój umiejętności miękkich i profesjonalne certyfikaty wraz z pełnym dostępem do platformy edukacyjnej Udemy.
  • Prywatną opiekę medyczną, hojne zwolnienie chorobowe i 25 dni urlopu w roku, bez względu na wiek.
  • Miesięczny plan kafeteryjny oferowany przez usługi Benefits Plus (50 EUR) i/lub składki na plan emerytalny.
  • W pełni opłacone talony na posiłki, smartfon i internet z pakietem 1000 GB danych, plus laptop.
  • Elastyczne rozwiązania pracy z domu w ramach Słowacji.
  • Inicjatywy skupione na dobrostanie pracowników, w tym lekcje jogi i webinarium na temat zdrowia psychicznego, a także aktywności sportowe zespołowe i karta multisport.

Wynagrodzenie i korzyści z zatrudnienia:

Od 2000 EUR miesięcznie, przy czym ostateczna wysokość wynagrodzenia jest dostosowywana do Twojego doświadczenia. Nasz pakiet obejmuje także roczną premię, wszechstronny pakiet korzyści oraz umowę na czas nieokreślony.

Przegląd roli:

Poszukujemy doświadczonego Inżyniera Danych ze specjalizacją w Wizualizacji Danych do wzmocnienia naszego zespołu Business Intelligence. Ta rola jest kluczowa dla wspierania naszego raportowania danych oraz dostarczania informacji, które kierują podejmowaniem decyzji w całej organizacji. Idealni kandydaci będą mieli doświadczenie w narzędziach takich jak Looker, Power BI czy Tableau oraz historię zarządzania dużymi zestawami danych w celu tworzenia znaczących wizualizacji i raportów.

Kluczowe obowiązki:

  • Rozwój i utrzymanie skalowalnych pipeline'ów danych dla analiz i raportowania.
  • Projektowanie wizualnych raportów i paneli używając narzędzi takich jak Looker, Power BI czy Tableau.
  • Współpraca ze stakeholderami w celu przekształcenia potrzeb biznesowych w specyfikacje techniczne, zapewniając dokładność i integralność danych.
  • Optymalizacja metod pobierania danych i doradzanie członkom zespołu w najlepszych praktykach wizualizacji danych.

Wymagania:

  • L