Specjalista ds. Analizy Danych - Doświadczenie w Obsłudze Użytkownika

  • Full Time
Job expired!

Opis Firmy

Dołącz do zespołu, który na nowo definiuje sposób, w jaki świat doświadcza designu.

Hej, dobry dzień, mabuhay, kia ora, cześć, halo, witamy!

Dziękujemy za poświęcenie nam czasu. Rozumiemy, że poszukiwanie pracy może być czasochłonne i że jesteś zainteresowany tym, co mamy do zaoferowania. Więc bez zbędnego przedłużania, przejdźmy do sedna sprawy.

Nasze Biura i Warunki Pracy

Główny kampus znajduje się w Sydney. Mamy również kampus w Melbourne i wspólne przestrzenie pracy w Brisbane, Perth i Adelaide. Jednak dajemy ci swobodę wyboru miejsca pracy. Czy wolisz pracować w biurze (jeśli mieszkasz w pobliżu), z domu, czy trochę jedno i drugie, decyzja należy do ciebie.

Opis Stanowiska

Obowiązki na Tym Stanowisku

W Canva, zmiana jest nieodłącznym elementem naszej trajektorii rozwoju. Chociaż może to być postrzeganie jako wyzwanie, my lubimy to traktować jako część zabawy. Poniższe punkty dadzą ci wyobrażenie, jakie zadania będziesz realizować po dołączeniu do nas, ale z czasem na pewno ulegną one ewolucji.

Obecnie te obowiązki obejmują:

  • Znajdowanie wglądów, które pogłębiają nasze zrozumienie Canva i naszych klientów - zamiast używania standardowych wskaźników, zachęcamy do kreatywności i spostrzegawczości.
  • Proponowanie i prowadzenie interesujących eksperymentów, które znacząco wpływają na nasze wskaźniki - dążymy do tego, aby nasze testy odzwierciedlały wzrost na odpowiednich wykresach, gdy są przeprowadzane w 100%.
  • Budowanie i utrzymanie atrakcyjnych wizualnie kokpitów dla naszych zespołów produktowych. Nie musisz być projektantem, ale zainteresowanie tworzeniem fajnych rzeczy byłoby korzystne.
  • Przejmowanie odpowiedzialności za projekty, modele danych, kokpity, a także inne produkty, i zapewnianie, że są one zawsze aktualne i wysokiej jakości w szybko rozwijającym się środowisku.
  • Wykorzystywanie naszych dużych baz danych do odpowiadania na pytania, które na pierwszy rzut oka wydają się proste, ale są wymagające (i zabawne!) w rozwiązaniu.
  • Promowanie kompetencji w zakresie danych i stwarzanie kultury ciekawości w całej firmie.

Co Ciebie wyróżnia

  • Posiadasz silne kompetencje w zakresie SQL; doświadczenie w pracy z hurtowniami danych, takimi jak Snowflake, Redshift, czy BigQuery, będzie dodatkowym atutem!
  • Masz doświadczenie w manipulowaniu i analizie danych przy użyciu Pythona lub R.
  • Demonstrowałeś umiejętność optymalizacji lejków produktowych, prowadzenia eksperymentów i budowania kokpitów, które skutecznie komunikują wyniki i efekty.
  • Masz może podstawy w dziedzinie matematyki/statystyki i licencjat z dziedziny STEM (nie jest to wymóg).
  • Być może masz doświadczenie w pracy z bardzo dużymi zestawami danych (nie jest to wymóg).
  • Jesteś skutecznym komunikatorem zarówno na piśmie, jak i ustnie, potrafisz uprościć skomplikowane tematy, tworzyć jasne rozwiązania i pomysły.

Informacje o zespole

  • Zmiana ciągle jest częścią naszego DNA, gdy Canva rośnie. To da ci wyobrażenie o zadaniach, które będziesz realizować po dołączeniu do nas, ale również te, prawdopodobnie, ulegną ewolucji.
  • W Canva, naszym celem jest umożliwić światu projektowanie, dlatego poszukujemy naukowców danych, którzy mogą wesprzeć naszą wizję.
  • Nasz produkt odnotował w ostatnich latach wykładniczy wzrost. Z setkami milionów użytkowników generujących ogromne ilości danych każdego dnia, potrzebujemy lepszego zrozumienia naszych danych, aby pobudzić przyszły rozwój - tutaj zaczyna się twoja rola.
  • Szukamy zmotywowanych osób, które są ciekawe naszego produktu i użytkowników, i które są podekscytowane możliwością odkrywania cennych wglądów. Nie chcemy, abyś tylko odpowiadał na pytania - chcemy, abyś był prawdziwym partnerem dla swojego zespołu i szerszego biznesu w obszarze danych. Posiadamy OGROM ilości danych i potrzebujemy osób, które pomogą nam najpełniej je wykorzystać!
  • Dołączysz do interdyscyplinarnego zespołu produktowego, który ma na celu pomóc firmom w różnych rozmiarach maksymalizować swoje możliwości na Canva. Twoja rola będzie kluczowa w dostarczaniu zespołowi dogłębnych wglądów o naszych klientach B2B, aby optymalizować cały lejek poprzez celowane ulepszenia komunikacji.

Korzyści dla Ciebie

Nasze ambitne cele motywują nas do ciężkiej pracy. Mimo że pracujemy sumiennie, życie w Canva obejmuje również mnóstwo magicznych chwil, kontaktów i zabawy. Oferujemy także szereg innych korzyści, które wspierają Cię zarówno na płaszczyźnie zawodowej, jak i osobistej.

Oto co oferujemy:

  • Plany udziałów - wierzymy w dzielenie się naszym sukcesem
  • Zawierającą wszelkie rodzaje rodziców i opiekunów politykę urlopów macierzyńskich
  • Roczne świadczenie na wsparcie twojego dobrostanu, pomoc w nawiązywaniu kontaktów społecznych, poprawę wyposażenia biura i wiele innych
  • Elastyczne warianty urlopu, które umożliwiają Cię do pozytywnego działania, odpoczywanie i wsparcie na poziomie osobistym.

Więcej informacji na lifeatcanva.com.

Dodatkowe Informacje

Dodatkowe Szczegóły

Nasze decyzje dotyczące zatrudnienia podyktowane są twoim doświadczeniem, umiejętnościami, pasją i tym, jak możesz wzbogacić Canva i naszą kulturę. Kiedy składasz podanie o pracę, podaj jakie zaimki używasz i jakie mogą być konieczne modyfikacje podczas procesu rekrutacji.

Prosimy zauważyć, że rozmowy kwalifikacyjne przeprowadzane są wirtualnie.