Doświadczony Inżynier Danych - Bank - Lille

  • Full Time
Job expired!

Opis firmy

Sopra Steria, znaczący gracz w technologii w Europie, znane z działalności w zakresie doradztwa, usług cyfrowych i publikowania oprogramowania, pomaga swoim klientom prowadzić cyfrową transformację i osiągać namacalne i trwałe korzyści. Zapewnia kompleksową odpowiedź na wyzwania konkurencyjności dużych firm i organizacji, łącząc dogłębną znajomość sektorów biznesu i innowacyjne technologie z zdecydowanie kolaboracyjnym podejściem.

Sopra Steria stawia człowieka w centrum swojego działania i zobowiązuje się, aby maksymalnie korzystać z cyfryzacji na rzecz pozytywnej przyszłości.
Z 50 000 pracownikami w prawie 30 krajach Grupa osiągnęła obrót w wysokości 5,1 miliarda euro w 2022 roku.

Świat jest taki, jak go kształtujemy

Działność "Bankowość" rozwinęła się wokół biznesu bankowości detalicznej, bankowości prywatnej i specjalistycznych usług finansowych. Uczestniczymy w rewolucji cyfrowej dzięki swojej wiedzy specjalistycznej z zakresu automatyzacji procesów, Big Data, SI, Cloud. Wspieramy transformację naszych klientów, łącząc nasze kompetencje w obszarach funkcjonalnych Kredytów, Ryzyka/Zgodności i Metod Płatności.

Opis stanowiska

Twoje przyszłe miejsce pracy:

Pracujesz jako konsultant bezpośrednio z naszym klientem nad ich problemami związanymi z danymi.

Twoje zadania:

  • Bierzesz udział w technicznych problemach związanych z gromadzeniem i udostępnianiem danych.
  • Bierzesz udział w przemysłowym wykorzystaniu i produkcji przetwarzania danych
  • Przeprowadzasz opracowywanie specyfikacji technicznych i funkcjonalnych, ta czynność wymaga pracy w języku angielskim
  • Bierzesz udział w spotkaniach projektowych

Środowisko technologiczne/funkcjonalne: ETL : Stambia, Datastage. Bazy danych : SQL Server, Raportowanie : Power BI

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę zdalną z możliwością pracy zdalnej do 2 dni w tygodniu w zależności od twoich zadań.
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń: ubezpieczenie zdrowotne, rada pracownicza, vouchery na posiłki, umowa o podziale zysków, premie świąteczne i premie za polecanie.
  • Indywidualne wsparcie z mentorem. Wiele możliwości kariery: ponad 50 zawodów, tyle samo bram do wspólnego tworzenia.
  • Kilka setek dostępnych szkoleń, które można zrealizować samodzielnie za pomocą aplikacji mobilnej Sopra Steria Academy.
  • Możliwość zaangażowania się w naszą fundację lub naszego partnera "Friday". - Możliwość dołączenia do inicjatywy Tech'Me UP (szkolenia, konferencje, obserwacje i dużo więcej).

Kwalifikacje

Twój profil:

Ukończyłeś wyższe studia informatyczne typu Bac + 5 (szkoła inżynierska, uniwersytet lub odpowiednik) i posiadasz już znaczne doświadczenie jako inżynier danych.

Pożądane są umiejętności i/lub głęboka wiedza na temat ETL (Datastage, Stambia, Talend).

Rozwinięte umiejętności w zakresie samodzielności, adaptacji i komunikacji.

Dodatkowe informacje