Ekspert w zakresie Business Intelligence

  • Full Time
Job expired!

Opis firmy

KSZTAŁTUJ KARIERĘ Z CELEM | MAKRO, CODZIENNIE WPŁYWAJ DZIĘKI ŁĄCZĄCEJ SILE ŻYWNOSCI.

W poszukiwaniu doskonałego dostawcy dla sektora HoReCa w Holandii, szukamy eksperta ds. Inteligencji Biznesowej. Czy kochasz moc danych? Poszukujemy wizjonerskiego eksperta ds. Inteligencji Biznesowej w Makro Wholesale. Potrzebujemy Twojej pasji do technologii i talentu do przekształcania surowych danych w strategiczną genialność.
Twoim zadaniem jest stworzenie harmonijnej symfonii z różnorodnych strumieni danych, które pozwolą nam podejmować świadome decyzje i odnosić sukcesy w konkurencyjnym świecie hurtowni. Potrzebujemy więcej niż tylko profesjonalisty; potrzebujemy eksperta ds. danych, który rozumie sztukę przekształcania informacji w działania operacyjne. Jeżeli jesteś entuzjastą technologii, który nigdy nie zaspokaja swojej ciekawości i jesteś zaangażowany w przekształcanie danych w realne rozwiązania, dołącz do nas.
Twoja przygoda z danymi zaczyna się tutaj. Kształtowanie przyszłości Makro Wholesale! Jako ekspert ds. Inteligencji Biznesowej, będziesz pełnił funkcję kwatermistrza dla szeroko pojętej funkcji 'Data', współpracując z różnymi działami, aby stworzyć spójny i efektywny krajobraz danych dla Makro.

Opis stanowiska

KLUCZOWE ZADANIA:

Rozwój funkcji Data:

  • Definiowanie i ustanowienie "funkcji danych" dla Makro Netherlands.
  • Dostarczanie danych do projektów technicznych i przypadków testowych.
  • Działanie jako lokalne wsparcie trzeciej linii i łącznik z Metro Digital i dostawcami IT.

Doradztwo strategiczne i zarządzanie projektami:

  • Działanie jako zaufany doradca, wspierający strategiczne cele poprzez wgląd w dane.
  • Przyczynianie się do rozwoju mapy drogowej zdolności danych.
  • Zarządzanie dużymi projektami z dominującym składnikiem danych, zapewniając skuteczne zarządzanie projektem i wspierając kolegów z ich wiedzą na temat danych w ich projektach.

Analiza danych, projektowanie i testowanie:

  • Analiza przepływów danych i projektowanie skutecznych modeli danych dla podejmowania decyzji.
  • Tłumaczenie analiz na projekty za pomocą korporacyjnych bloków budowlanych Metro.
  • Tworzenie i realizacja planów testów danych, zapewniając rygorystyczne protokoły testowania.
  • Zamykanie pętli informacyjnej i dostosowywanie zrealizowanych desek rozdzielczych i raportów.

Wymagania stanowiska

KWALIFIKACJE:

  • Proaktywne podejście do na bieżąco śledzenia trendów technologicznych i przekładania ich na możliwości dla organizacji.
  • Biegłość w usługach Google Cloud, Google Big Query, Airflow, SQL, JSON, XML, CSV, Dockers, Kubernetes, Python, PHP i pakiecie Microsoft Office.
  • Silne umiejętności modelowania danych logicznych i doświadczenie z zarządzaniem testami skupionymi na testowaniu danych.
  • Wyjątkowe umiejętności komunikacyjne, pisane i werbalne.
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami, w tym zarządzanie budżetem, zarządzanie i ocena ryzyka.
  • Zdolność do analizowania skomplikowanych przepływów danych i projektowania skutecznych modeli danych dla podejmowania decyzji.

Dodatkowe informacje

CO OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i dobre warunki pracy
  • Zbiorowe ubezpieczenie zdrowotne VGZ z ciekawymi zniżkami.
  • Emerytury zwane do wieku z BE FRANK
  • Roczny program dla rowerzystów, zachęcający pracowników do dojazdów do pracy rowerem
  • Rabat dla pracowników w oddziałach w NL wynoszący 10%
  • Inwestycje w Twój talent poprzez szkolenia wewnętrzne oraz subskrypcje na "good habitz".
  • Wiele swobody i odpowiedzialności na Twoim stanowisku oraz możliwość szybkiego awansu
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym
  • Dodatkowe dni urlopu dla osób powyżej 40. roku życia
  • Możliwość pracy w młodym zespole i kreatywnym środowisku
  • Zaproszenie do dołączenia do grupy Jong Makro

NASZ SUKCES ZACZYNA SIĘ OD CIEBIE.
Z siedemnastoma oddziałami i ponad 2700 pracownikami, Makro jest dobrze znaną marką w Holandii. Wierzymy w nadchodzące możliwości. Odpowiednia oferta za właściwą cenę w sklepie w dowolnym momencie. Nasi klienci i nasi pracownicy - to jest nasz początek!

Jeżeli jesteś proaktywnym i innowacyjnym Ekspertem ds. Inteligencji Biznesowej z pasją do przekształcania danych w strategiczne spostrzeżenia, zapraszamy do aplikowania. Dołącz do nas, kształtując Makro Nederland w oparciu o dane. Aby aplikować, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego.

Makro Wholesale to pracodawca, który zapewnia równość szans.