Graduation: Integrating Component Simulations in Digital Twins with Machine Learning

Job expired!

Typ zadania: Praca magisterska/inżynierska

Data rozpoczęcia: Wrzesień 2024

Czas trwania zadania: 9 miesięcy

Lokalizacja: Veghel

Poziom wykształcenia: WO (MSc)

Pożądane kierunki studiów: Informatyka, Matematyka, każdy kierunek techniczny z zamiłowaniem do programowania

Język: Holenderski / Angielski

O zadaniu

W firmie Vanderlande korzystamy z różnych modeli symulacyjnych do unikalnych zastosowań. Podczas gdy modele symulacyjne komponentów oferują wysoką szczegółowość i dokładność, ich złożoność sprawia, że ich włączenie do systemów na dużą skalę jest niepraktyczne ze względu na nadmierne wymagania obliczeniowe. Opracowanie prostszych modeli komponentów wymaga znacznego wysiłku i eksperckiej wiedzy, co często prowadzi do kompromisu na rzecz dokładności. Dodatkowo, utrzymanie zgodności między szczegółowymi i prostymi modelami przez cały cykl życia produktu stanowi kolejne wyzwanie. W związku z tym dążymy do eksploracji alternatywnego podejścia. W ramach tego zadania magisterskiego zastosujesz techniki uczenia maszynowego, aby wytrenować uproszczony model komponentu wykorzystując dane z szczegółowego modelu komponentu, tak aby efektywnie zintegrować go z symulacją systemową.

Przegląd działu

Zespół Digital Twin Suite rozwija oprogramowanie do konfigurowania cyfrowych bliźniaków systemu wykorzystywanych w symulacji i emulacji. Nasz zespół symulacji dostosowuje te platformy do modeli specyficznych dla projektów, aby analizować i optymalizować wydajność systemu.

Zadania i obowiązki

  • Zdefiniowanie przypadku użycia dla zastosowania zadania.
  • Badanie odpowiednich technik uczenia maszynowego i konfiguracji modeli.
  • Wytrenowanie uproszczonego modelu komponentu odpowiedniego do integracji z dużym systemem.
  • Analiza wydajności modelu pod kątem dokładności, niezawodności, kosztów obliczeniowych i innych odpowiednich metryk.

Umiejętności / Twój profil

  • Silne zamiłowanie do uczenia maszynowego i programowania.
  • Znajomość modeli symulacyjnych systemów w Java.
  • Doświadczenie w symulacji komponentów w Matlab.
  • Obowiązkowe: Zapisanie się do holenderskiego systemu edukacyjnego oraz zamieszkanie w Holandii.

Kontakt

Czy odpowiada Ci ten wymagający profil? Szukasz stażu w naszej organizacji? Wypełnij formularz aplikacyjny i dołącz swoje CV oraz list motywacyjny. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami przez email na [email protected] lub skontaktuj się z Klejdi Filaj (Rekruter Kampusu) telefonicznie: +31 4 134 946 51.

Nazwa firmy: Vanderlande

Tytuł stanowiska: Praca magisterska/inżynierska: Integracja symulacji komponentów w Cyfrowych Bliźniakach z uczeniem maszynowym