Staż - Inżynier Danych - Bank - Île de France

  • Full Time
Job expired!

Opis firmy

Sopra Steria, znaczący gracz w technologii w Europie, słynny z doradztwa, cyfrowych usług i działalności wydawniczej oprogramowania, pomaga swoim klientom w przemianie cyfrowej i osiąganiu namacalnych i trwałych korzyści. Firma oferuje kompleksową odpowiedź na wyzwania konkurencyjności dużych przedsiębiorstw i organizacji, łącząc dogłębną znajomość sektorów biznesowych i innowacyjnych technologii z wyraźnie współpracującym podejściem.

Sopra Steria stawia człowieka w centrum swojej działalności i zobowiązuje się pomagać swoim klientom w maksymalnym wykorzystaniu cyfryzacji na rzecz budowy pozytywnej przyszłości.
Grupa zatrudnia 50 000 pracowników w prawie 30 krajach. W 2022 roku osiągnęła obrót w wysokości 5,1 miliarda euro.

Świat jest taki, jak go kształtujemy.

Opis stanowiska

Twoje przyszłe miejsce pracy :

W ramach zespołu Danych dużego francuskiego banku będziesz pracować nad sztuczną inteligencją i nowymi projektami związanymi z danymi.

Dołączysz do zespołu składającego się z 1 kierownika aktywów lub CP, 1 testera, 4 specjalistów technicznych, w tym promotora praktyk i 1 uczestnika pracy i studiów.

Twoja rola i Twoje zadania :

W ramach projektu bierzesz udział we wszystkich kluczowych etapach projektu:

  • Przygotowanie plików projektowych,
  • Ustawienie architektury,
  • Rozwój algorytmów w java/Angular i/lub Spark/Scala
  • Przeprowadzanie i automatyzacja testów jednostkowych,
  • Etapy kwalifikacji.
  • Praca na Dataiku

Jesteś integralną częścią zespołu projektowego Sopra Steria, uczestniczysz w spotkaniach zespołu projektowego i angażujesz się w realizację celów, aby sprostać potrzebom klienta.

Korzyści ze stażu :

  • Udział w konkretnym projekcie rozwojowym.
  • Pogłębienie umiejętności rozwoju na technologiach aplikacyjnych.
  • Poznanie przemysłowych narzędzi metodycznych dużego koncernu.
  • Współpraca z różnymi aktorami: Dyrektorzy Projektów, Architekci, Konsultanci, Programiści.
  • Nadzór ekspertów technicznych.
  • Poznanie technicznego ekosystemu dużego kontrahenta.
  • Poznanie branży w pełnej zmianie

Co Ci oferujemy :

  • Rozwój i rozwijanie swoich umiejętności: ewoluujesz poprzez zróżnicowane doświadczenia z niektórymi z największych europejskich firm.
  • Budowa pozytywnej przyszłości poprzez wykorzystanie technologii cyfrowych na rzecz człowieka: dzięki sile kolektywu budujemy rozwiązania na miarę o realnym wpływie.
  • Rozwój w firmie, która zachęca do odwagi, ciekawości i odpowiedzialności: odkrywaj nowe drogi i wykorzystuj innowacyjne technologie, które umożliwią przemiany na korzyść wszystkich.

Kwalifikacje

Twój profil:

Jesteś studentem szkoły inżynierskiej, na drugim stopniu studiów magisterskich z informatyki lub na równoważnym kierunku i szukasz stażu, który połączy rozwój, sztuczną inteligencję i relacje z klientem.

Posiadasz wiedzę na temat języków obiektowych (Java, C++, C#,...), lub szerzej Devops, Jenkins, Dataiku i procesy automatyzacji.

Chcesz tworzyć z nami i naszymi klientami? Masz ducha przedsiębiorcy? Motywuje Cię wyzwanie? W takim razie, nie wahaj się dłużej, dołącz do cyfrowych zespołów Banku Paryża bez zbędnej zwłoki!

Dodatkowe informacje

Korzyści z dołączenia do nas:

  • Umowa o pracę zdalną umożliwiająca pracę z domu do 2 dni w tygodniu, w zależności od Twoich zadań.
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń: vouchery na posiłki, dostęp do dotacji na działalność społeczno-kulturalną.
  • Możliwość dołączenia do grupy SPEAK UP, skupiającej stażystów i pracowników studiujących, aby rozbudować swoją sieć kontaktów.
  • Wiele możliwości podpisania umowy o pracę na stałe mogą czekać na Ciebie po zakończeniu stażu!