Internship/Working Student in Finance Transformation, Automation & Data Analytics (m/f/d)

Job expired!

Opis firmy
W Syntegon Technology cenimy innowacje i zaawansowaną technologię. Jako światowy lider w dziedzinie technologii przetwórstwa i pakowania, posiadamy zespół 5,800 zaangażowanych profesjonalistów w ponad 15 krajach, skoncentrowanych na dostarczaniu inteligentnych rozwiązań dla przemysłu farmaceutycznego i spożywczego. Nasza siedziba w Waiblingen jest centrum kreatywności i postępu, szczególnie w dziedzinach przetwórstwa farmaceutycznego i technologii pakowania żywności.

Jako stażysta w naszym dynamicznym zespole Transformacji Finansowej, będziesz odgrywać kluczową rolę w naszej transformacyjnej podróży, współpracując z zespołem o zróżnicowanej hierarchii w celu ulepszenia digitalizacji i rozwijania strategii finansowej na całym świecie.

Główne obowiązki:

  • Wsparcie projektów cyfryzacji międzyfunkcyjnych w ramach globalnego Programu Transformacji Finansowej.
  • Przyczynianie się do rozwoju strategii finansowych i docelowych modeli operacyjnych dla obszaru CFO.
  • Samodzielne zarządzanie i realizacja zadań w ramach podprojektów.
  • Przeprowadzanie analiz danych i projektowanie raportów z użyciem Power BI.
  • Ułatwianie integracji procesów między biznesem, strategią a IT.
  • Wsparcie właścicieli procesów w zadaniach operacyjnych i projektowych.

Czego szukamy:

  • Aktualne studiowanie w dziedzinie administracji biznesu, inżynierii przemysłowej, informatyki gospodarczej lub pokrewnych.
  • Wymagana znajomość Power Automate lub podobnych narzędzi automatyzacji.
  • Doświadczenie w transformacji cyfrowej w sektorze finansowym będzie dodatkowym atutem.
  • Zaawansowana znajomość MS Office, szczególnie Excel; znajomość Power BI i SAP będzie korzystna.
  • Doskonała znajomość języka niemieckiego i angielskiego.
  • Strukturalne, niezawodne i samodzielne podejście do pracy.
  • Osobowość zorientowana na pracę zespołową z pasją do pracy koncepcyjnej i technologicznej realizacji.

Zacznij niezwłocznie lub według uzgodnienia, na okres 6 miesięcy. Ta pozycja wymaga aktualnego zapisu na uczelni. Prosimy dołączyć do aplikacji swoje CV, aktualny certyfikat zapisu na uczelni, regulamin egzaminów i w razie potrzeby ważne pozwolenie na pracę i pobyt.

Twoje korzyści:

  • Dołącz do aktywnej sieci studentów z różnorodnymi aktywnościami.
  • Dostęp do firmy cateringowej po obniżonych cenach.
  • Elastyczne godziny pracy, do 35 godzin tygodniowo.

Informacje kontaktowe

Jeśli masz pytania dotyczące roli, prosimy o kontakt:

Julia Kreft pod numerem +49(7151)14-1466

W przypadku pytań dotyczących procesu aplikacji:

Selin Aksu pod numerem +49(7151)