Java Python Big Data Software Engineer III

Czy chcesz rozwijać swoje umiejętności i wiedzę w dziedzinie inżynierii oprogramowania? W JPMorgan Chase mamy ekscytującą okazję w naszej sekcji Corporate Technology – AWM Risk Technology, idealną dla ambitnych profesjonalistów, którzy chcą rozwijać swoje kariery.

Jako Inżynier Oprogramowania III dołączysz do zespołu agile odpowiedzialnego za tworzenie i wdrażanie najwyższej jakości produktów technologicznych. Twoja praca będzie kluczowa dla zapewnienia, że nasze rozwiązania technologiczne są bezpieczne, stabilne i skalowalne. Będziesz odgrywać ważną rolę we wdrażaniu kluczowych rozwiązań technologicznych w różnych dziedzinach technicznych, wspierając cele biznesowe firmy.

Kluczowe obowiązki:

  • Opracowywanie i rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem, myślenie poza konwencjonalnymi podejściami w celu rozwiązania problemów technicznych.
  • Tworzenie bezpiecznego, wysokiej jakości kodu produkcyjnego oraz utrzymywanie algorytmów zsynchronizowanych z odpowiednimi systemami.
  • Opracowywanie zautomatyzowanych testów jednostkowych z wykorzystaniem elastycznych/otwartych struktur oraz podejścia Test Driven Development.
  • Tworzenie artefaktów architektury i projektowania dla złożonych aplikacji, zapewniając zgodność z ograniczeniami projektowymi podczas tworzenia kodu oprogramowania.
  • Analiza i synteza dużych, zróżnicowanych zbiorów danych w celu tworzenia wizualizacji i raportów dla ciągłego ulepszania oprogramowania.
  • Identyfikacja ukrytych problemów w danych i wprowadzanie usprawnień w praktykach kodowania oraz architekturze systemowej.
  • Współtworzenie społeczności praktyków inżynierii oprogramowania i badania nowych technologii.
  • Promowanie zespołowej kultury różnorodności, równości, integracji i szacunku.
  • Uczestnictwo w regularnych spotkaniach stand-up i przeglądach kodu.

Wymagania:

  • Formalne szkolenie lub certyfikacja w zakresie koncepcji inżynierii oprogramowania oraz praktyczne doświadczenie z AWS Cloud, Databricks i językami programowania takimi jak Java czy Python.
  • Praktyczne doświadczenie w projektowaniu systemów, tworzeniu aplikacji, testowaniu oraz zapewnianiu stabilności operacyjnej.
  • Biegłość w technologiach AWS, Terraform oraz Unix.
  • Doświadczenie w pracy z Databricks, Spark, SQL, HDFS, HBase i Hive.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów z wydajnością przetwarzania danych.
  • Doświadczenie w pracy z dużymi wolumenami danych i przetwarzaniem wsadowym.
  • Biegłość w kodowaniu w jednym lub więcej języków programowania.
  • Doświadczenie w rozwijaniu, debugowaniu i utrzymywaniu kodu w środowisku korporacyjnym.
  • Solidne zrozumienie cyklu życia oprogramowania.
  • Znajomość metodyk zwinnych, CI/CD, Applicant Resiliency, Security, Jules, Jenkins, Git/Stash.
  • Znajomość aplikacji i procesów technicznych w dziedzinach takich jak chmura, AI, ML i mobilne technologie.

Preferowane kwalifikacje:

  • Znajomość nowoczesnych technologii front-end.
  • Doświadczenie z bazami danych No-SQL.
  • Doświadczenie z DBT, Informatica i AI/ML.

JPMorgan Chase & Co., jedna z najstarszych instytucji finansowych, dostarcza