Młodszy Analityk Wglądów

  • Full Time
Job expired!

Opis stanowiska

ANALITYK WSPIERAJĄCY

Oxford/Hybird - Zespół Customer Success Team

O PRACY

Nasi analitycy są kluczowi dla sukcesu NielsenIQ. Codziennie kontaktują się z naszą klientelą, w której skład wchodzi większość głównych marek, które spotykasz w supermarkecie. Pracujemy również z większością supermarketów i innych sklepów, w których te produkty są dostępne. Jeśli zauważyłeś to podczas ostatnich tygodniowych zakupów, prawdopodobnie jest to klient NielsenIQ, podobnie jak sklep. Wszyscy zależą od naszych ludzi.

Nasi klienci zwracają się do nas z problemami i pytaniami różnego rodzaju, od decyzji o opracowaniu nowego produktu, poprzez opracowanie nowej strategii cenowej, i wiele więcej! Analitycy NielsenIQ współpracują z naszymi klientami, aby opracować i przedstawić analizy na podstawie najważniejszych baz danych na świecie. Nasz zespół wsparcia pomaga klientom w sektorze zdrowia i urody, piw, win i napojów alkoholowych, czy sektorze spożywczym.

Nasi pracownicy to pewni siebie i wykwalifikowani twórcy istotnych wglądów, dostarczający jasnych i skutecznych sugestii naszym klientom, aby pomóc im rozwijać swoje firmy.

Idealnym kandydatem na to stanowisko będzie osoba, która potrafi nawiązać mocne relacje zarówno z naszymi klientami, jak i współpracownikami. Szybko staniesz się niezawodnym współpracownikiem, pracującym z wieloma zespołami naszych klientów, w tym z marketingiem, sprzedażą, kategorią i wieloma innymi. Oczekuje się od Ciebie zrozumienia potrzeb naszych klientów i następnie opracowania i przedstawienia rozwiązań, które pomagają w osiągnięciu ich strategicznych i taktycznych celów.

Jeśli jesteś entuzjastą opowiadania historii przez dane, ale nie jesteś pewien swojej wiedzy na temat danych: skontaktuj się z nami. Posiadamy kompleksowy program szkoleniowy, który zapewni Ci zrozumienie wszystkich naszych produktów i sposobów przeprowadzania analiz.

ODPOWIEDZIALNOŚCI

  • Dokładne zrozumienie priorytetów biznesowych klienta i roli, jaką możemy odegrać w ich realizację (np. udział w cyklach biznesowych, takich jak planowanie marki i przeglądanie oferty produktów)
  • Zrozumienie wpływu, jaki możemy mieć na cele osobiste osób u naszych klientów
  • Odpowiedzialność za ustawienie onboardingu klienta dla usług analityki i wglądów oraz wykonanie operacyjnego szkolenia klienta z zakresu guidowanej analizy i narzędzi NielsenIQ, takich jak Connect Express and Discover
  • Odpowiedzialność za identyfikowanie możliwości poprzez codzienne interakcje z naszymi klientami, przekazując możliwości na rozwój konta

WYMAGANIA

  • Doskonałe umiejętności zarządzania czasem i priorytetami z potwierdzonym rekordem dostarczania projektów na czas
  • Pewnność w podejściu do liczb
  • Umiejętność pewnej analizy danych
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i skupienie na rozwiązaniach
  • Umiejętność dokładnej i skutecznej pracy, z dbałością o szczegóły
  • Przekonujący jako prelegent
  • Umiejętność budowania relacji, zarówno wewnętrznych, jak i z klientami
  • Silne umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej
  • Doświadczenie w środowisku analitycznym
  • Zrozumienie branży FMCG i trendów
  • Umiejętność korzystania z narzędzi takich jak Microsoft Excel i PowerPoint

CO MOŻEMY ZAOFEROWAĆ

Oferujemy najbardziej kompletne i zaufane podejście do konsumentów i rynków w 90 krajach, obejmując 90% populacji świata. Skupiając się na producentach i detalistach towarów konsumpcyjnych, łączymy nieporównywalne zbiory danych, pionierską technologię i najzdolniejszych pracowników branży, tworząc wglądy, które odblokowują innowacje i redefiniują możliwości.

Praca z naszym zespołem Customer Success Team zapewnia Ci:

  • Naszą niesamowitą kulturę "ludzi na pierwszym miejscu", pełną elastyczności
  • Rozwój kariery i naukę
  • Szanse na wpływanie na rozwój największych producentów FMCG
  • Zostanie ekspertem w kategoriach kształtujących detaliczny handel w Wielkiej Brytanii
  • Wejście do lidera rynku, gdzie zyskasz szeroki przegląd - przegląd różnych kategorii i produktów. Autentycznie globalna i zróżnicowana organizacja z międzynarodowymi możliwościami.
  • Dostęp do najlepszych narzędzi analitycznych, doskonały sposób na zrozumienie rynku CPG w ogóle
  • Wielką autonomię w realizacji swojej roli
  • Nawiązanie kontaktów z głównymi graczami rynku, takimi jak P&G, Coca-Cola, Unilever, Nestle

#LI-HL1

Kwalifikacje

Dodatkowe informacje