Główny Projektant Produktów - Wyszukiwanie i Wsparcie (AI)

  • Full Time
Job expired!

Opis stanowiska

Dołącz do zespołu, który zmienia sposób, w jaki świat doświadcza designu.

Hej, cześć, witaj!

Dziękujemy za zainteresowanie. Wiemy, że poszukiwanie pracy może być dość czasochłonne i pewnie jesteś ciekawy/a, co oferujemy, więc przejdziemy od razu do rzeczy.

Gdzie i jak możesz pracować

Nasz główny kampus znajduje się w Sydney. Mamy też kampus w Melbourne oraz wspólne przestrzenie pracy w Brisbane, Perth i Adelaide. To jednak Ty decydujesz, gdzie i jak pracować. Oznacza to, że jeśli chcesz pracować w biurze (jeśli jesteś blisko), w domu lub w obu miejscach, to zależy od Ciebie.

Co będziesz robić na tym stanowisku

W miarę rozwoju Canva zmiany są nadal częścią naszego DNA. Ale lubimy myśleć, że to wszystko czyni pracę u nas bardziej interesującą. Poniżej znajdziesz informacje na temat tego, nad czym będziesz pracować na początku, ale zapewne sytuacja będzie ewoluowała.

Obecnie to stanowisko skupia się na:

  • Pracowaniu in-depth nad definicją produktu na wczesnym etapie, wykorzystując swoje umiejętności UX do nawigacji od chaosu do przejrzystości i pomocy Twojemu zespołowi w wyobrażaniu sobie innowacyjnych rozwiązań dla rzeczywistych problemów użytkowników. Będziesz pomocny/a w skupieniu zespołu i współpracowników na potrzebach naszych użytkowników, jak również naszych strategicznych biznesowych priorytetach.
  • Wykorzystywaniu swoich umiejętności projektowania UI i interakcji do tworzenia intuicyjnych, zachwycających doświadczeń dla użytkowników. Będziesz korzystał/a z przepływów, mockupów i prototypów, aby wizualnie komunikować swoje pomysły zarówno do użytkowników końcowych, jak i wewnętrznych zespołów, zwracając uwagę na szczegóły, aby utrzymać wysokie standardy Canva we wszystkim, co tworzysz.
  • Współpracy z ekspertami z dziedziny AI/ML, projektując innowacyjne doświadczenia, łącząc techniczne możliwości z potrzebami użytkowników.
  • Komunikacji z szerokim spektrum członków zespołu z zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych grup, budując zgodę i uzyskując zgodę na pomysły i kierunek rozwoju Twojego zespołu.
  • Pracy w ścisłym zespole projektantów i przyczyniania się do budowania naszej kultury projektowania w grupie Content and Discovery.

Prawdopodobnie pasujesz do nas, jeśli posiadasz

  • Doświadczenie w projektowaniu produktów od A do Z. Zaprojektowałeś/aś i wdrożyłeś/aś kilka produktów lub funkcji na różnych platformach. Doświadczenie w pracy nad produktami AI to dodatkowy atut.
  • Umiejętność identyfikowania problemów. Pociąga Cię identyfikacja luk/możliwości i z zapałem zgłębiasz niejasne problemy.
  • Umiejętności efektywnej komunikacji. Tworzysz przejrzystość poprzez swoją komunikację, upraszczając skomplikowane rzeczy. Potrafisz pewnie prezentować swoje pomysły i opowiadać przekonywującą historię szerokiemu zespołowi.
  • Doświadczenie w projektowaniu interakcji. Potrafisz skorzystać z odpowiednich narzędzi do prototypowania, aby pokazać, jak będzie działać konkretny przepływ lub interakcja.
  • Wyróżniasz się w projektowaniu UI. Motywuje Cię tworzenie wybitnych projektów graficznych, które są zgodne z marką i systemem projektowania.
  • Umysł skierowany na rozwój. Chcesz się uczyć i rozwijać swoje umiejętności, jednocześnie dobrze się przy tym bawiąc!

O zespole

  • Zespół Search & Aid projektuje i tworzy doświadczenia, które pomagają użytkownikom odnaleźć i zrealizować każde zadanie w Canva za pomocą tekstu, głosu i nie tylko. Ten zespół skupia się na budowaniu wyszukiwania i stosowania AI, które może pomóc naszym użytkownikom w realizacji swoich celów w Canva. Zespół jest zróżnicowany i wielofunkcyjny, składa się z różnych specjalności, w tym inżynierów, menedżerów produktu, ekspertów od machine learning, projektantów treści, projektantów produktów i innych.

Ale nie wierz nam na słowo, oto co mówi Chen Zhang, Design Lead, o pracy w zespole projektantów Canva -

"Uwielbiam pracować w Canva, bo naprawdę daję ludziom moc projektowania poprzez moje projekty".

Co zyskujesz?

Osiągnięcie naszych ambitnych celów motywuje nas do ciężkiej pracy - i pracujemy ciężko - ale też doświadczysz wielu momentów radości, bliskości i zabawy w życiu w Canva. Oferujemy także wiele świadczeń, które pomagają Ci odnosić sukcesy zarówno w pracy, jak i poza nią.

Oto tylko kilka z nich:

  • Pakiety kapitałowe - chcemy, aby nasz sukces był również Twoim
  • Inkluzjyjna polityka urlopu rodzicielskiego, która wspiera wszystkich rodziców i opiekunów
  • Miejsce do pracy & rozwijania swojego talentu, które wspiera Twoje samopoczucie, więzi społeczne, wyposażenie biura i nie tylko
  • Elastyczne opcje urlopowe, które umożliwiają Ci pozytywne oddziaływanie, regenerację i wsparcie osobiste

Więcej informacji na lifeatcanva.com.

Inne ważne informacje

Decyzje o zatrudnieniu podejmujemy na podstawie Twojego doświadczenia, umiejętności i pasji, a także tego, jak możesz wzbogacić Canva i naszą kulturę. Kiedy składasz aplikację, prosimy o podanie używanych przez Ciebie zaimków i wszelkich dostosowań, które mogą być potrzebne podczas procesu rekrutacji.

Prosimy zauważyć, że rozmowy kwalifikacyjne prowadzone są wirtualnie.