Starszy Projektant Produktu (AI i Zarządzanie Wiedzą)

  • Full Time
Job expired!

Opis stanowiska

Zendesk tworzy oprogramowanie, które ma na celu poprawę doświadczeń klienta. Wyróżniamy się na rynku niezwykle prostym oprogramowaniem, ale jesteśmy ciągle innowacyjni i chętni do przewyższenia naszych dotychczasowych osiągnięć w przyszłości!

Projektowanie odgrywa kluczową rolę w codziennych działaniach w Zendesk. Promujemy podejście do pracy oparte na współpracy, ściśle współpracując z menedżerami produktu, inżynierami, projektantami treści i badaczami. Kładziemy nacisk na szybkie prototypowanie, eksperymentowanie oraz skupiamy się na zrozumieniu naszych klientów i ich potrzeb.

Kogo szukamy

Jako projektant produktu w naszym zespole, będziesz kształtować i doskonalić integrację zaawansowanych możliwości SI z naszymi produktami, koncentrując się szczególnie na tym, jak SI wpływa na centra pomocy i bazy wiedzy naszych klientów.

Czujesz się komfortowo podchodząc do skomplikowanych, niepewnych problemów i jesteś w stanie rozłożyć je na mniejsze, jasne i łatwo zarządzalne inicjatywy. Potrafisz patrzeć na duży system jako na coś więcej niż tylko sumę jego części. Dostrzegasz biznesową wartość dobrego projektowania i zwracasz uwagę na szczegóły. Potrafisz efektywnie współpracować z wieloma projektantami, aby wykorzystać ich wiedzę specjalistyczną i stworzyć wyjątkowe doświadczenie dla użytkowników.

Preferowane jest, abyś był ciekaw nowych technologii, przyszłości uczenia maszynowego w oprogramowaniu biznesowym i roli, jaką SI będzie odgrywał w naszym życiu. Śledzisz najnowsze trendy technologiczne, szczególnie te mające miejsce na skrzyżowaniu SaaS i SI.

Twoje obowiązki

  • Współpraca z wielofunkcyjnym zespołem zajmującym się rozwiązywaniem skomplikowanych problemów zarządzania procesami roboczymi

  • Praca ramię w ramię z menedżerem produktu i inżynierami w celu opracowania projektów od pomysłu do realizacji

  • Partnerstwo z badaczami UX, projektantami treści i innymi projektantami produktów, aby Twoja praca była oparta na wglądach klientów, co przekłada się na wyjątkowe doświadczenie dla naszych użytkowników

  • Opracowywanie modeli interakcji, przepływów, szkiców konstrukcyjnych i dokładnych makiet promujących użyteczność i optymalizację sposobu, w jaki klienci korzystają z naszych produktów

  • Prezentowanie rozwiązań projektowych partnerom i starszym kierownikom, obrona decyzji projektowych i uwzględnianie uwag w procesie projektowania

Co przynosisz na to stanowisko

  • Doświadczenie w projektowaniu aplikacji SaaS dla konsumentów lub biznesu

  • Jesteś proaktywnym samozaradcą, który dobrze czuje się w niejasnym środowisku i jest w stanie komunikować i prototypować koncepcje projektowe na wszystkich poziomach precyzji

Preferowane kwalifikacje:

  • Doświadczenie w tworzeniu rozwiązań dla produktów SaaS klasy korporacyjnej lub skomplikowanych systemów z wieloma zależnościami

  • Wcześniejsze doświadczenie z CMS

  • Doświadczenie z LLM, takimi jak GPT

  • Zrozumienie uczenia maszynowego lub gotowość do nauki

  • Zdolność do pracy w technicznym środowisku i ilustrowania wpływu decyzji technicznych na ogólne doświadczenie użytkownika

#LI-LW1

Roczne wynagrodzenie podstawowe dla tego stanowiska w Polsce wynosi od 212 000,00 PLN do 318 000,00 PLN. Prosimy zauważyć, że zakres wynagrodzenia wskazuje minimalne i maksymalne wynagrodzenie podstawowe dla tego stanowiska, ale rzeczywiste wynagrodzenie będzie zależało od umiejętności związanych z pracą, odpowiedniego doświadczenia i innych kluczowych czynników. To stanowisko może również kwalifikować się do bonusów, świadczeń lub podobnych zachęt, które zostaną omówione na etapie oferty.

Inteligentne serce doświadczenia klienta
Software Zendesk został stworzony, aby przynieść poczucie spokoju często burzliwej sferze obsługi klienta. Dzisiaj obsługujemy miliardy rozmów z dobrze znanymi markami. Promujemy cyfrowe doświadczenia klienta w naszym miejscu pracy, gdzie ponad 5 000 pracowników na całym świecie współpracuje ze stołów kuchennych, domowych biur, przestrzeni coworkingowych i biur Zendesk, aby stworzyć jeden zespół.

Zendesk jest pracodawcą równych szans i jesteśmy dumni z naszych trwających wysiłków na rzecz promowania globalnej różnorodności, równości i integracji na miejscu pracy. Wszyscy kandydaci do pracy w Zendesk i wszyscy pracownicy Zendesk są brani pod uwagę bez względu na rasę, kolor skóry, religię, pochodzenie narodowe, wiek, płeć, tożsamość płciową, ekspresję płciową, orientację seksualną, stan cywilny, stan zdrowia, pochodzenie, niepełnosprawność, status wojskowy lub weterana, lub jakąkolwiek inną cechę chronioną przez prawo. Jesteśmy pracodawcą AA/EEO/Veterans/Disabled. Jeśli mieszkasz w Stanach Zjednoczonych i potrzebujesz dodatkowych informacji o swoich prawach EEO zgodnie z prawem, prosimy kliknij tutaj.

Zendesk stara się zapewnić rozsądne dostosowania dla kandydatów z niepełnosprawnościami i niepełnosprawnych weteranów, zgodnie z wymogami prawa federalnego i stanowego. Jeśli jesteś osobą niepełnosprawną i potrzebujesz rozsądnej pomocy w przesłaniu tej aplikacji, wykonaniu wszelkich testów przed zatrudnieniem, lub uczestniczeniu w procesie selekcji pracowników, prosimy wysłać e-mail na [email protected] z konkretną prośbą o dostosowanie.