Machine Learning Developer

Job expired!

Dołącz do Mindpal jako Developer Uczenia Maszynowego!

Obowiązki

Szukamy wykwalifikowanego Programisty Uczenia Maszynowego, który stanie się integralną częścią naszego zespołu. Twoje obowiązki będą obejmować:

  • Opracowywanie i zarządzanie projektami uczenia maszynowego
  • Analizowanie i przetwarzanie danych w celu tworzenia efektywnych modeli uczenia maszynowego
  • Implementacja i optymalizacja różnych algorytmów uczenia maszynowego
  • Testowanie, ocena i udoskonalanie modeli w celu poprawy ich wydajności
  • Współpraca z zespołem programistycznym i innymi działami w celu opracowywania innowacyjnych rozwiązań

Wymagania

Idealny kandydat powinien posiadać następujące kwalifikacje:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w uczeniu maszynowym
  • Dogłębna znajomość algorytmów i technik uczenia maszynowego
  • Silne umiejętności analityczne i przetwarzania danych
  • Znajomość popularnych narzędzi i technologii uczenia maszynowego
  • Biegłość w komunikacji w języku angielskim
  • Dyplom ukończenia studiów w dziedzinie informatyki lub pokrewnej

Co Oferujemy

Praca w Mindpal wiąże się z wieloma korzyściami:

  • Umowa B2B
  • Zatrudnienie na pełny etat
  • Praca zdalna z elastycznymi godzinami pracy

Dołącz do naszego dynamicznego i innowacyjnego zespołu w Mindpal i przyczyń się do realizacji najnowocześniejszych projektów uczenia maszynowego. Aplikuj już dziś, aby rozpocząć swoją podróż z nami!